Šiandien mus maloniai nustebino šie puikūs jaunuoliai iš Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinės mokyklos. Jie atnešė 123 pakuotes arbatos! Orams vėstant jas atiduosime nepasiturinčiais besirūpinančioms organizacijoms. #AČIŪ :)

Vakar su puikiaisiais Vilniaus skyriaus savanoriais pasidžiaugėme per metus atliktais darbais. Šventinio vakaro metu savanoriai, savo rankomis išrūšiavę ne vieną toną paaukoto maisto, dalijosi patirtimi, o naujokai - pirmaisiais įspūdžiais ir lūkesčiais. AČIŪ už jūsų laiką, norą padėti ir atsidavimą! 

Labai dėkojame lektoriui Pauliui Kovui už įkvepiančią paskaitą, mums palikusią didelį įspūdį ir privertusią iš naujo įvertinti komandinį darbą.

O štai savanorių koordinatorė Dovilė net gavo progą pasijusti it tikrame laive :)

Vokietijoje streikai, neveikia "Maisto banko" svetainė - tai nenustebkit - ir ačiū už kantrybę, anksčiau ar vėliau viskas bus gerai ;)

Šį savaitgalį "Maisto bankų" akcijos vyksta Italijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje ir kt. - palinkėkime jiems sėkmės!

#Pasidalink koncerte vienu metu buvome visi sustingę - #manekenųiššūkispriimtas :D

Penktadienio vakarą Lietuvos žmones gerumui burtis kvietė LNK ir „Maisto banko“ labdaros telemaratonas „Pasidalink“. Jo metu surinkta virš 170 tūkst. eurų!

#Ačiū labai!

 

 

Ačiū, Lietuva! Jūs, gerieji žmonės, per vakarą paaukojote 170 tūkst. eurų! Dirbsime daugiau, smagiau, geriau!

Nedaugelis pamena, kas sugalvojo „Maisto banką" - svarbu kad esame čia ir dabar, kad galime padėti. „Maisto bankas" esate Jūs - rėmėjai, savanoriai, draugai ir draugės!

#Pasidalink tęsiasi - aukoti numeriu 1343 galima ir toliau, ir žinoma internetu maistobankas.lt - ačiū Jums!

 

 

Pasidalinti ir padėti pamaitinti nepasiturinčius kviečia ir „Maisto banko" geroji ambasadorė Beata Nicholson!

Labdaros telemaratonas #PASIDALINK jau visai netrukus - 19:30 per LNK TV ir LNK GO - aukokite trumpuoju numeriu 1343 arba internete maistobankas.lt - ačiū Jums labai!

Aukoti nepasiturinčiųjų maitinimui kviečia ir Europos Parlamento narys, dosnus "Maisto banko" rėmėjas ir draugas Antanas Guoga. #PASIDALINK

Žiūrimiausio TV kanalo LNK ir „Maisto banko" labdaros koncertas #PASIDALINK - jau rytoj, penktadienį, 19:30 - žiūrėkite ir aukokite nepasiturinčių maitinimui - ačiū labai!

Daugiau