Slideshow
Lietuvoje kas
penktas žmogus
skursta, tūkstančiai
užmiega alkani

Labdaros telemaratone „Pasidalink“ – rekordinė parama skurstantiems

2014-11-29

Penktadienio vakarą Lietuvos žmones gerumui burtis kvietė „Maisto banko“ ir LNK televizijos labdaros ir paramos telemaratonas „Pasidalink“. Jo metu surinkta virš 609 tūkst. litų - šios lėšos bus skirtos labiausiai skurstančių maitinimo organizavimui. Daugiau »


A. Guoga skirs virš 100 tūkst. litų nesulauksiantiems Europos paramos maistu

2014-11-25

Europarlamentaras, filantropas Antanas Guoga skirs papildomą 104 tūkst. Lt. (30 tūkst. eurų) paramą nupirkti svarbiausius maisto produktus labiausiai skurstančių šalies gyventojų Kūčių stalui.

Ši parama anksčiau turėjo būti suteikta iš Europos pagalbos fondo (EPF), tačiau dėl užsitęsusių viešųjų pirkimų procedūrų žadėti maisto paketai sunkiausiai besiverčiančius gyventojus pasieks tik sausį. Daugiau »


Vėl kviečiame - Pasidalink!

2014-11-04

Jau trečius metus drauge su žiūrimiausia LNK TV kanalų grupe organizuojame labdaros telemaratoną „Pasidalink“. Tiesioginė finalinio koncerto transliacija LNK eteryje vyks lapkričio 28 d. Pagrindinis rėmėjas - Antano Guogos paramos fondas. Daugiau »


Žmonių dosnumui įtakos turėjo ir palankus oras

2014-10-21

Susumavę savaitgalį įvykusios „Maisto banko“ akcijos rezultatus, jau skelbėme apie naujas pasiektas lietuvių dosnumo aukštumas. Jūsų dėmesiui pateikiame išsamesnius duomenis ir komentarus apie akcijos rezultatus. Daugiau »


Rudeninėje „Maisto banko“ akcijoje – nauji dosnumo rekordai!

2014-10-19

„Maisto banko“ akcijos metu sulaukėme naujų dosnumo rekordų - preliminariais duomenimis, parduotuvių lankytojai visoje Lietuvoje paaukojo maisto už daugiau nei 1 mln. 230 tūkst. litų (beveik 357 tūkst. eurų). Tai - penktadaliu didesnė suma už pavasarį vykusios „Maisto banko“ akcijos rezultatus! Daugiau »


Rudeninėje „Maisto banko“ akcijoje Prezidentė pagerbė savanorius

2014-10-18

Spalio 17 d. prasidėjusi tradicinė „Maisto banko“ akcija Lietuvos prekybos centruose sulaukė išskirtinio Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės dėmesio. Joje apsilankiusi šalies vadovė apdovanojo nusipelniusius „Maisto banko“ akcijos savanorius. Daugiau »


Rudeninė „Maisto banko“ akcija prasidėjo triukšmingai!

2014-10-17

Šiandien, Tarptautinę kovos su skurdu dieną, šalyje prasidėjo tradicinė rudens „Maisto banko" akcija, kurios metu virš 7000 savanorių prekybos centruose kvies aukoti maisto nepasiturintiems.

Vilniuje, šalia prekybos centro „IKI Mindaugas“, šios akcijos pradžia buvo pažymėta triukšmingai: vyko „Maisto banko“ ir jo partnerių socialinių ir ne pelno siekiančių organizacijų bendras mitingas, skatinantis kovoti su nepritekliumi, labiau pasirūpinti nepasiturinčiais, pamaitinti alkanuosius. Daugiau »


Artėja rudeninė „Maisto banko“ akcija

2014-10-13

Šį savaitgalį, spalio 17-18 dienomis, Lietuvoje po prekybos centrus „IKI“, „MAXIMA“ ir „RIMI“ pasklis tūkstančiai savanorių, kviesdami tautiečius prisidėti prie „Maisto banko“ akcijos. Daugiau »


„Kviečiu į svečius“ virusas plinta – projektas nestabdomas ir spalį

2014-10-07

Rudeniui įsibėgėjant kartu su juo plinta ir „Kviečiu į svečius“ virusas, užkrėsdamas džiaugsmu, dėkingumu ir dosnumu draugų bei bendradarbių grupes, kompanijas, bendruomenes. Nesuspėjusius vaišių surengti rugsėjo mėnesį, organizatoriai tikina, kad lauks prisijungiant dar ir spalį. Labdaros akcijos „Kviečiu į svečius“ metu žmonės kviečia į svečius bei patys svečiuojasi, vaišinasi ir žinoma aukoja. Daugiau »


RIMI „Maisto bankui“ atiduos paskutinę dieną galiojančius produktus

2014-10-02

Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ plečia bendradarbiavimą su labdaros fondu „Maisto bankas“ – nuo šiol paskutinę dieną galiojantys produktai iš 21 „RIMI Hypermarket“ formato parduotuvės visoje Lietuvoje kasdien bus atiduodami „Maisto bankui“. Atiduoti produktai tą pačią dieną pasieks sunkiau gyvenančias šeimas. Daugiau »


Naujienų archyvas »

© 2010, 2011 Maisto bankas. Visos teisės saugomos.
Dizainas: dizaino propaganda     e-sprendimas: d-agency