Slideshow
Lietuvoje kas
penktas žmogus
skursta, tūkstančiai
užmiega alkani

Naudodamas elektromobilį „Maisto bankas“ sutaupė minimaliam atlyginimui prilygstančią sumą

2015-08-12

Jau mėnuo, kaip sostinės gyventojai pastebi Vilniaus gatvėmis lekiantį „Nissan“ elektromobilį, padabintą „Maisto banko“ atributika. Naudodamasis aplinką tausojančiu automobiliu, labdaros fondas per šį laiką degalams sutaupė minimaliai algai prilygstančią sumą – 300 eurų. Daugiau »


„MAISTO BANKUI“ NUO ŠIOL BUS TEIKIAMA PARAMA NE TIK MAISTO PRODUKTAIS

2015-08-05

Prekybos tinklas „IKI“ skelbia toliau tęsiantis ilgametį bendradarbiavimą su „Maisto banku“ ir didinantis paramos apimtis. Nuo šiol prekybos tinklas ne tik aprūpins nepasiturinčius Lietuvos gyventojus maistu, bet ir kitomis prekėmis, kurių jiems trūksta. Taip pat prie paramos prisidės dar 50 naujų tinklo parduotuvių. Daugiau »


Atsisveikinę su litais „Swedbank“ klientai aukojo „Maisto bankui“

2015-07-29

Prabėgus pusmečiui po euro įvedimo atėjo laikas susumuoti „Swedbank“ inicijuoto nebereikalingų litų monetų aukojimo rezultatus. Pereidami prie Europos valiutos, šalies gyventojai kišenėse ir taupyklėse likusius litus bei centus galėjo mesti į specialiai „Swedbank“ klientų aptarnavimo skyriuose įrengtas „Maisto banko“ talpyklas. Daugiau »


Rekordinis morkų pyragas - labdarai

2015-07-24

Liepos 23 d. vakarą Vilniuje likę miestelėnai ragavo neįprastą gardėsį. Labdaros organizacijos „Maisto banko“ savanoriai prekybos centre „Panorama“ raikė ir praeivius vaišino rekordinio dydžio morkų pyragu. Beveik penkių kvadratinių metrų morkų desertą patiekė prekybos tinklo „Rimi“ konditerijos meistrai.Pyragas-milžinas iškeptas pažymėti „embargo daržovių“ dalinimo sezono pabaigą. Daugiau »


„Maisto bankas" kviečia paragauti rekordinio dydžio morkų pyrago

2015-07-21

Vidurvasarį Vilniuje likusius miestiečius ir sostinės svečius prekybos centras „Panorama“ pakvies paragauti neįprasto gardėsio. Čia „Maisto banko“ savanoriai raikys ir vilniečius vaišins didžiuliu morkų pyragu. Daugiau »


„Maisto bankas“ padėkojo rėmėjams ir savanoriams

2015-06-19

Birželio 19 d. Prezidentūroje surengėme padėkos renginį, skirtą pagerbti savanoriams ir rėmėjams, labiausiai prisidėjusiems maitinant Lietuvos nepasiturinčius. Geradariams įteikėme keramikės, „Maisto banko“ ambasadorės Nomedos Marčėnaitės sukurtas dekoratyvines lėkštes. Daugiau »


Įvyko Nacionalinis kovos su maisto švaistymu kongresas

2015-05-19

Gegužės 13 d. LR Seime vyko „Maisto banko“ inicijuotas Nacionalinis kovos su maisto švaistymu kongresas. Jo dalyviai kreipėsi į Vyriausybę prašydami suburti specialistų grupę ir imtis kompleksinių priemonių stabdyti maisto švaistymą. Daugiau »


Pasirodė balandžio mėnesio „Maisto banko“ naujienlaiškis

2015-04-27

Balandžio mėnesio 24-ąją „Maisto banko” partnerius, draugus ir savanorius nudžiugino po metų pertraukos grįžęs naujienlaiškis. Apie svarbiausias organizacijos naujienas pranešantį informacinį bliuletenį jau vienuoliktą kartą gauna beveik 2 tūkstančiai verslininkų, politikų, organizacijos atstovų, savanorių ir kitų, besidominčių „Maisto banko” veikla. Daugiau »


Vilniaus žalgiriečiai padėjo krauti „Maisto banko“ aruodus

2015-03-30

„Maisto bankui“ penktadienis buvo išskirtinė diena. Ir ne vien todėl, kad į sandėlį atvyko 20 tonų ūkininko Algimanto Vaupšo dovanotų morkų. „Maisto bankui“ pagalbos ranką ištiesė Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ žaidėjai. Daugiau »


Pavasario „Maisto banko“ akcija: gerumo statistika (I)

2015-03-23

Savaitgalį per Lietuvą nuvilnijusi „Maisto banko“ akcija nepasiturintiems atnešė sotesnio pavasario viltį – geradariai paaukojo įvairių maisto produktų už daugiau nei 300 tūkst. eurų (1 mln. litų). Didžiausią dalį nepasiturintiems skirto maisto suneša didžiųjų miestų – Vilniaus ir Kauno – gyventojai.

Daugiau »


Naujienų archyvas »

© 2010, 2011 Maisto bankas. Visos teisės saugomos.
Dizainas: dizaino propaganda     e-sprendimas: d-agency