Slideshow
Lietuvoje kas
penktas žmogus
skursta, tūkstančiai
užmiega alkani

Iniciatyva „Kviečiu į svečius“ burs padėti skurstantiems

2016-02-09

Lietuviai kviečiami burtis ir daryti gerus darbus ne tik prieš Kalėdas – pasitikdami pavasarį ir visos gamtos atbudimą pasikvieskite draugus į svečius, susiburkite su bendradarbiais ir prisijunkite prie penktą kartą organizuojamos iniciatyvos „Kviečiu į svečius“, kurios tikslas skatinti bendruomeniškumą ir padėti tiems, kuriems trūksta maisto. Daugiau »


EPF dalintojai neturėtų būti veliami į korupcijos skandalą

2016-02-04

Stebina politikų bandymais į „auksinių kruopų ir konservų pirkimo" skandalą velti Europos pagalbos labiausia skurstantiems asmenims fondo (EPF) maisto dalintojus. Žiniasklaidoje cituojamas Žemės ūkio ministrės komentaras esą maisto produktų „kokybės reikalavimus tvirtino „Maisto bankas“, sudaro nepagrįstas prielaidas kaltinti dalintojus pasirinkus pernelyg brangias kruopas, miltus ar konservus.
Daugiau »


Dėkojame ir linkime gerų 2016-jų metų!

2015-12-25

Sveikiname Jus, „Maisto banko“ draugai, rėmėjai ir savanoriai, su didžiosiomis metų šventėmis! Daugiau »


Perspėjame saugotis apsimetėlių

2015-12-24

„Maisto bankas“ gavo pranešimą, kad apsimesdami savanoriais sukčiai vaikšto po vilniečių butus bandydami išvilioti asmens duomenis ir juos vėliau panaudoti svetimu vardu paimant paskolas. Daugiau »


Nuo šiol „Maisto bankas“ – ir Šiauliuose

2015-12-22

„Maisto bankas“ ruošiasi penktojo padalinio atidarymui. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje sandėlius turintis labdaros fondas žengia į Šiaulius. Daugiau »


Už ženklu „Pasidalink“ pažymėtas prekes – dalis pajamų labdarai

2015-12-15

Artėjant didžiausioms metų šventėms, vis dažniau girdime kviečiant pasiduoti kalėdinei nuotaikai ir aukoti labdarai. „Maisto bankas“ šiemet pirmąsyk nusprendė lėšų nepasiturinčių maitinimui surinkti bendradarbiaudamas su prekybos ir maisto pramonės bendrovėmis. Prekybos tinklas „RIMI“ sutiko savo pirkėjus paskatinti remti šią labdaros organizaciją, skirdamas dalį pajamų už parduotus „RIMI“ ženklu pažymėtus maisto produktus. Daugiau »


„Maisto banke“ lankėsi ministrė A. Pabedinskienė

2015-12-10

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė apsilankė „Maisto banke“. Čia surengta spaudos konferencija, kurioje pristatyta Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPF) parama maistu. „Maisto bankas“ yra didžiausias šio fondo maisto paketų dalintojas Lietuvoje. Daugiau »


Ištaisyta aiškinamojo rašto klaida

2015-11-30

Sekmadienį socialiniuose tinkluose kilo sąmyšis dėl korektūtos klaidos „Maisto banko“ 2013 metų finansinės atskaitomybės aiškinamaje rašte. „Maisto banko“ vyr. buhalterė Živilė Stipinienė informuoja, kad įsivėlusi klaida nedelsiant pataisyta - atsiprašome. Daugiau »


Labdaros koncerte „PasiDalink“ – gerumo atlaidai

2015-11-21

Penktadienio vakarą Lietuvos žmones į kovai su nepritekliumi kvietė ketvirtoji „Maisto banko“ ir LNK televizijos labdaros akcija „Pasidalink“. Jos metu surinkta virš 183 tūkst. eurų - šios lėšos bus skirtos nepasiturinčių maitinimui organizuoti. Daugiau »


Pasiektos naujos veiklos rezultatų aukštumos!

2015-11-19

Metams dar nesibaigus jau pasiekėme absoliučiai geriausią per metus išdalintos paramos maistu rezultatą: jau išdalinome 5016 tonų maisto, kurio vertė - 5,7 mln. eurų! Daugiau »


Naujienų archyvas »

© 2010, 2011 Maisto bankas. Visos teisės saugomos.
Dizainas: dizaino propaganda     e-sprendimas: d-agency