Slideshow
Lietuvoje kas
penktas žmogus
skursta, tūkstančiai
užmiega alkani

„Maxima“ padės pamaitinti nepasiturinčius

2014-08-19

Prekybos tinklas Maxima pradeda tiekti paramą maisto produktais labdaros fondui „Maisto bankas“. Šiandien į „Maisto banką“ iš Maxima centrinio daržovių bei vaisių sandėlio išsiųsta pirmoji siunta vaisių: maždaug trys tonos melionų, abrikosų, obuolių. Daugiau »


Rusijos nepageidaujamas maistas galėtų tapti labdara nepasiturintiems

2014-08-12

Rusijai paskelbus draudimą įvežti maisto prekes iš Europos Sąjungos šalių, „Maisto bankas“ kreipiasi į šalies maisto gamintojus ir prekybininkus prašydamas nespėjamą parduoti maistą atiduoti nepasiturintiems maitinti. Daugiau »


„Maisto bankas“ bendradarbiaus su Rytų Suomijos Universitetu

2014-07-14

„Maisto bankas“ bendradarbiaus su Rytų Suomijos Universitetu (UEF) - per ateinantį pusmetį rinksime mokslinių tyrimų duomenis apie Lietuvoje teikiamą pagalbą maistu.
Daugiau »


Įsivažiuoja vidurvasario EPF maisto produktų dalijimas

2014-07-09

Visu pajėgumu įsibėgėja antrasis šiemet Europos paramos fondo skiriamų ilgo galiojimo maisto produktų dalinimas.

Parama jau dalijama Vilniaus, Kauno, Širvintų, Varėnos rajonų gyventojams. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kituose miestuose bei rajonuose pradėsime dalinti netrukus - gauti maisto produktai bus skirstomi liepos ir rugpjūčio mėnesiais (žr. dalinimo grafikus).
Daugiau »


„Maisto banko" vadovui įteiktas valstybės apdovanojimas

2014-07-06

Valstybės dienos proga liepos 6-ąją Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė „Maisto banko" vadovą Vaidotą Ilgių apdovanojo Ordino „Už nuopelnus Lietuvai" medaliu. Daugiau »


Geradariai pripildė „RIMI“ paramos maistu talpyklas

2014-06-29

Birželio 20 d., penktadienį, „RIMI“ prekybos centruose apsipirkti atėję žmonės pripildė čia stovinčias „Maisto banko" dėžes. Pirkėjai nepasiturintiems paaukojo 2,7 tonų ilgai negendančių maisto produktų, kurių vertė sudaro 15,8 tūkst. litų. Ačiū labai! Daugiau »


Telšių regione ieškota būdų mažinti maisto švaistymą

2014-06-29

Birželio 25 d. Telšiuose „Maisto banko“ komanda drauge su socialinių įstaigų ir organizacijų aktyvistais, regiono maisto ir veterinarijos tarnybų vadovais, maisto pramonės ir prekybos įmonių atstovais diskutavo apie būdus stabdyti maisto švaistymą Lietuvoje. Tai pirmasis iš dešimties regioninių susitikimų, kuriuos rengiame įgyvendindami projektą „Stabdykime maisto švaistymą Lietuvoje!”. Daugiau »


Pripildykime RIMI paramos maistu talpyklas!

2014-06-20

Padėkime nepasiturintiems linksmiau ir sočiau praleisti vasarą!

Šį penktadienį po darbo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Utenos, Palangos ir Kaišiadorių „RIMI“ parduotuvėse Jūsų lauks „Maisto banko“ savanoriai, kviesdami paaukoti ilgai negendančių maisto produktų nepasiturintiems maitinti.

Ši akcija birželio 20 d., penktadienį, prasidės nuo 16 val. ir tęsis iki 20 val. Daugiau »


Svaras: maistas per brangus būti atlieka

2014-05-27

Muzikantą ir socialinį aktyvistą Gabrielių Liaudanską-Svarą šįryt miesto centre buvo galima pamatyti šalia šiukšlių konteinerių.

Gatvės meną propaguojančio hip-hopo atlikėjo rankose – purškiamų dažų flakonas. Keletas rankos mostų, ir ant šiukšliadėžės atsiranda užrašas – „maistas per brangus būti atlieka“.

Taip garsus muzikos atlikėjas ir labdaros fondas „Maisto bankas“ nusprendė atkreipti visuomenės dėmesį į maisto švaistymo problemą. Daugiau »


Savivaldybėse pasiruošta dalinti EPF paramą maistu

2014-05-19

Daugelyje „Maisto banko" kuruojamų savivaldybių jau sudaryti Europos pagalbos fondo paramos maistu dalijimo grafikai gegužės ir birželio mėnesiams. Daugiau »


Naujienų archyvas »

© 2010, 2011 Maisto bankas. Visos teisės saugomos.
Dizainas: dizaino propaganda     e-sprendimas: d-agency