Slideshow
Lietuvoje kas
penktas žmogus
skursta, tūkstančiai
užmiega alkani

Pradėti dalinti Europos pagalbos fondo maisto paketai

2015-01-19

„Maisto bankas" Vilniaus miesto nepasiturintiems gyventojams jau pradėjo dalinti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPF) maisto paketus. Daugiau »


Mokyklos ir darželiai kviečiami nemokamai naudoti Lietuvos ūkininkų užaugintas daržoves

2015-01-10

Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis kviečia Lietuvos švietimo įstaigas skatinti sveiką mokinių mitybą ir gyvenimo būdą, ragina pasinaudoti galimybe nemokamai gauti Lietuvos ūkininkų užaugintų daržovių. Daugiau »


Dėkojame ir linkime gerų 2015-jų metų!

2014-12-26

Dėkojame rėmėjams, savanoriams ir draugams! Pažiūrėkite video sveikinimą! Daugiau »


Ministrės prašėme padėti rasti lėšų morkų perdirbimui

2014-12-23

Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės kvietimu prieš pat Kalėdas į ministeriją atvyko labdaros organizacijų atstovai. „Maisto banko“ atstovai pasiūlė ieškoti lėšų dėl Rusijos embargo atliekančių daržovių perdirbimui, kad pagamintą produkciją galima būtų ilgiau dalinti nepasiturintiems. Ministerija šį pasiūlymą ketina apsvarstyti. Daugiau »


Litų monetas ir centus kviečiame aukoti geriems darbams

2014-12-19

Drauge su „Swedbank“ kviečiame Lietuvos gyventojus piniginėse ir taupyklėse užsilikusias litų bei centų monetas paaukoti geriems darbams – padėti nepritekliuje gyvenantiems žmonėms! Daugiau »


Knyga – tai maistas sielai ir protui

2014-12-19

Jau ketvirtą kartą prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ keliauja per Lietuvą ir kviečia padovanoti naujų knygų šalies bibliotekoms. Prie šios jau tradicija tapusios akcijos kasmet prisijungia vis daugiau dalyvių. Prekybos tinklo „IKI“ kvietimu prie iniciatyvos vienai dienai prisijungė ir „Maisto banko“ savanoriai. Daugiau »


Labdaros telemaratone „Pasidalink“ – rekordinė parama skurstantiems

2014-11-29

Penktadienio vakarą Lietuvos žmones gerumui burtis kvietė „Maisto banko“ ir LNK televizijos labdaros ir paramos telemaratonas „Pasidalink“. Jo metu surinkta virš 609 tūkst. litų - šios lėšos bus skirtos labiausiai skurstančių maitinimo organizavimui. Daugiau »


A. Guoga skirs virš 100 tūkst. litų nesulauksiantiems Europos paramos maistu

2014-11-25

Europarlamentaras, filantropas Antanas Guoga skirs papildomą 104 tūkst. Lt. (30 tūkst. eurų) paramą nupirkti svarbiausius maisto produktus labiausiai skurstančių šalies gyventojų Kūčių stalui.

Ši parama anksčiau turėjo būti suteikta iš Europos pagalbos fondo (EPF), tačiau dėl užsitęsusių viešųjų pirkimų procedūrų žadėti maisto paketai sunkiausiai besiverčiančius gyventojus pasieks tik sausį. Daugiau »


Vėl kviečiame - Pasidalink!

2014-11-04

Jau trečius metus drauge su žiūrimiausia LNK TV kanalų grupe organizuojame labdaros telemaratoną „Pasidalink“. Tiesioginė finalinio koncerto transliacija LNK eteryje vyks lapkričio 28 d. Pagrindinis rėmėjas - Antano Guogos paramos fondas. Daugiau »


Žmonių dosnumui įtakos turėjo ir palankus oras

2014-10-21

Susumavę savaitgalį įvykusios „Maisto banko“ akcijos rezultatus, jau skelbėme apie naujas pasiektas lietuvių dosnumo aukštumas. Jūsų dėmesiui pateikiame išsamesnius duomenis ir komentarus apie akcijos rezultatus. Daugiau »


Naujienų archyvas »

© 2010, 2011 Maisto bankas. Visos teisės saugomos.
Dizainas: dizaino propaganda     e-sprendimas: d-agency