„Maisto banko“ vykdomi projektai

Šiuo metu vykdomi projektai

 

     Kasdienis „Maisto banko“ darbas

      Didžioji dalis kasdienės „Maisto banko“ veiklos – tai bendradarbiavimas su prekybininkais surenkant, sutvarkant ir perduodant nepasiturinčių maitinimui parduoti nespėjamus ar netinkamus parduoti, bet dar tinkamus žmonėms vartoti maisto produktus.

  

 

      „PasiDalink“ 

         Labdaros telemaratonas, kurio tikslas - supažindinti visuomenę su nepasiturinčiųjų kasdienybe, pakviesti juos aukoti lėšų ir palengvinti stokojančiųjų būtį. 

  

 

      „Maisto banko" akcija 

        Maisto produktų rinkimo projektas. Parduotuvėse pirkėjai prašomi paaukoti maisto produktų, kuriuos „Maisto banko“ savanoriai išdalina nepasiturintiems.

  

 

        Gera kaina - geras darbas  

        Prekybos tinklo „IKI“ inicijuota akcija, kurios tikslas paremti labdaros ir paramos fondą „Maisto bankas“. 

   

 

        Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) parama maisto paketais

          EPLSAF remia nacionalines sistemas, pagal kurias, pasitelkus labdaros organizacijas ir savivaldybes teikiama nefinansinė pagalba labiausiai skurstantiems asmenims. „Maisto bankas“ dalina paramą maisto paketais 23 Lietuvos savivaldybėse.

  

       

      „Maisto banko" akademija

          Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) paramos gavėjams skirti mokymai, kurių metu profesionalūs lektoriai veda pamokas apie asmeninių finansų valdymą, o taip pat kaip skaniau ir pilnavertiškiau maitintis bei sutaupyti. Patyrę virtuvės šefai moko praktinių kulinarijos gudrybių – kaip pasigaminti skanų ir sveikesnį maistą, kurio pagrindą sudaro EPLSAF paramos krepšelyje esantys maisto produktai.     

  

        

        „Rezervuota vyresniems"

​         Viešosios įstaigos „SOPA“ ir „Maisto banko“ vykdomas projektas, kurio tikslas padidinti vyresnio amžiaus asmenų užimtumą ir aktyvų dalyvavimą darbo rinkoje bei visuomenės gyvenime.

  

 

       „Kviečiu į svečius“ 

          Labdaringos vaišės, kurių metu galite pasmagūriauti, smagiai praleisti laiką ir paaukoti nepasiturintiems.

  

 

  „Rimi“ maisto talpyklos 

        Parama maistu į „Maisto banko“ talpyklas „RIMI“ parduotuvėse.

 

Atlikti projektai