Prašome skirti 2% GPM „Maisto bankui“

Kasmet pavasarį ateina metas deklaruoti pajamas ir pasinaudoti savo teise skirti 2% savo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) pasirinktai labdaros organizacijai.

Maloniai prašome Jūsų skirti savo 2% GPM „Maisto bankui“ nepasiturinčiųjų maitinimui organizuoti.

Tam, kad surinktume visą „Maisto bankui“ atiduodamą maistą ir jį išdalytume nepasiturinčių maitinimui, turime turėti ne tik armiją atsidavusių savanorių, bet ir patiriame nemažų išlaidų.

76 Lietuvos miestuose, padedami savanorių ir bendradarbiaujančių socialinių organizacijų, atliekančio maisto surinkti vykstame į parduotuves, logistikos sandėlius, maisto pramonės įmones, ūkius.

Tam tikslui „Maisto banko“ automobiliai kasmet nuvažiuoja 150 tūkst. kilometrų, surinktas maistas tvarkomas ir dalinamas 13-oje sandėlių ir daugybėje dalinimo punktų. O kur dar „Maisto banko“ akcijos organizavimas bei Europos pagalbos fondo maisto paketų dalinimas 23 savivaldybėse!

Šiam darbui atlikti būtinas nemažas ūkis – darbuotojai, mašinos, patalpos, šaldytuvai, keltuvai etc. Jei esate buvę mūsų sandėliuose ar matėte nuotraukas socialiniuose tinkluose, žinote kiek darbo kasdien reikia įdėti, kad dešimtys tonų maisto pasiektų stalą tų, kuriems likimas šypsosi rečiau.

Jūsų padedami, pernai surinkome ir nepasiturinčių maitinimui išdalinome įspūdingą kiekį maisto - 7466 tonų maisto. Tai - kone 15 milijonų porcijų valgio, kuris patiektas 200 tūkst. nepasiturinčių bendrapiliečių.

Tad padėkite mums ir šiemet - skirkite savo 2% GPM, o „Maisto bankas“ už kiekvieną Jūsų skirtą eurą nepasiturintiems patieks 24 porcijas maisto! Širdingai Jums dėkojame!

Norėdami skirti 2% GPM mokesčio, portale deklaravimas.vmi.lt užpildykite ir pateikite FR0512 v.2 prašymo formą („Maisto banko" įmonės kodas 192015172, visi rekvizitai čia). Prašymą skirti savo 2% GPM galite užpildyti penkių metų laikotarpiui. Prašymą skirti 2% GPM šiemet būtina pateikti ne vėliau nei iki gegužės 1 d. 

Jeigu turite klausimų – mielai juos atsakysime tel. 8 699 85259.