Darbuotojai

CENTRINIS BIURAS

Direktorė Deimantė Žebrauskaitė -

8 652 90915, deimante@maistobankas.lt

Direktorės pavaduotoja Kristina Tylaitė -

8 655 53284, kristina@maistobankas.lt

Plėtros vadovas Vaidotas Ilgius -

8 699 85259, vaidotas@maistobankas.lt

Komunikacijos projektų vadovė Miglė Petronytė - 

8 672 19215, migle@maistobankas.lt

Projektų vadovas Tadas Beržonskas -

8 684 42439, tadas@maistobankas.lt

Projektų vadovė Asta Dalytė-Kalvaitienė - 

8653 67224asta.kalvaitiene@maistobankas.lt

Savanorių programos vadovė Dovilė Kovalskytė -

8 653 42480, dovile@maistobankas.lt

Administratorė Ilona Romankevičiūtė -

(8 5) 262 7675, info@maistobankas.lt

_______________________________________________________________________

VILNIAUS PADALINYS

Vadovas Modestas Bastys -

8 670 64822, modestas@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė Ligita Šilinskienė -

8 645 03199, ligita@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė  Alina Lavris - 

8 675 16512, alina@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė  Jūratė Tenytė-Januškienė

8 676 91941, jurate.januskiene@maistobankas.lt

Savanorių koordinatorė Kristina Popovaitė - 

8 650 19885, kristina.popovaite@maistobankas.lt

Sandėlininkas Saulius Silevičius - 

saulius@maistobankas.lt

Vairuotojas Vytautas Virakas 

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Druskininkuose Zita Puodžiūnienė

__________________________________________________________________

KAUNO PADALINYS

L.e.p. vadovė Lina Pečkaitienė - 

8 679 51812, lina.peckaitiene@maistobankas.lt

Vadovė Karolina Puidaitė-Railė  -

(Motinystės atostogose)

Paramos programų koordinatorė Laura Rutkauskienė -

8 679 80225, laura@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė Dovilė Žaldarytė-Černych -

8 609 97750, dovile.cernych@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė  Lina Masaitienė - 

653 47628, lina@maistobankas.lt

Savanorių koordinatorė Eglė Grigaitytė -

8 683 48418, egle.grigaityte@maistobankas.lt

Sandėlio vadovė Jūratė Kaupienė -

8 645 92844, jurate@maistobankas.lt 

Vairuotojas-sandėlininkas Raimondas Seliokas - 

_______________________________________________________________________

KLAIPĖDOS PADALINYS

Vadovas Raimondas Danupas -

8 673 96563, raimondas@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė Loreta Danupienė -

8 673 96563, loreta@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė Laima Šarkauskaitė -

(8 46) 341338, laima@maistobankas.lt 

Labdaros valgyklos virėja Ala Kopylova -

(8 46) 341338

Vairuotojas Oleg Danilov

_______________________________________________________________________

ŠIAULIŲ-PANEVĖŽIO PADALINYS

Vadovė Asta Čeponienė -  

8 646 09404, asta@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė Sandra Kacilevičė  -

8 684 66 536, sandra@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė Goda Voveriūnaitė-Kaminskienė  -

8 658 28613, goda@maistobankas.lt

Šiaulių sandėlio koordinatorė  Sonata Morkuvienė -
8 653 22313, sonata@maistobankas.lt

Panevėžio sandėlio vadovė Daiva Labanauskienė  -

8 679 58474, daiva@maistobankas.lt

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Biržuose  Ramutė Rožėnienė

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorius Utenoje  Valdas Mintaučkis