Darbuotojai

Direktorė Deimantė Žebrauskaitė -

8 652 90915, deimante@maistobankas.lt

 

Direktorės pavaduotoja Kristina Tylaitė -

8 655 53284, kristina@maistobankas.lt

 

Komunikacijos ir plėtros vadovas Vaidotas Ilgius -

8 699 85259, vaidotas@maistobankas.lt

 

Buhalterinę apskaitą tvarkantis asmuo: Živilė Stipinienė -

8 612 97178, z.stipiniene@gmail.com

 

Projektų vadovas Tadas Beržonskas -

8 684 42439, tadas@maistobankas.lt

 

Administratorė Ilona Romankevičiūtė -

(8 5) 262 7675, info@maistobankas.lt

 

Vilniaus regiono padalinio vadovas Modestas Bastys -

8 670 64822, modestas@maistobankas.lt

 

Vilniaus regiono padalinio paramos programų koordinatorė Ligita Šilinskienė -

8 645 03199, ligita@maistobankas.lt

 

Vilniaus regiono padalinio paramos programų ir savanorių koordinatorė Dovilė Kovalskytė-

8 675 16512, dovile@maistobankas.lt

 

Vilniaus regiono padalinio jaunesnioji paramos programų koordinatorė Rūta Junutytė -

8 650 19885, ruta@maistobankas.lt

 

Vilniaus regiono padalinio sandėlio vadovė Irma Jankauskaitė -

 8  676 91941,  irma@maistobankas.lt

 

Vilniaus regiono padalinio vairuotojas Vytautas Virakas -

8 670 17815

 

Kauno regiono padalinio vadovė Karolina Puidaitė-Railė  -

8 679 51812, karolina@maistobankas.lt

 

Kauno regiono padalinio paramos programų koordinatorė Laura Urbonavičiūtė -

8 679 80225, laura@maistobankas.lt 

 

Kauno regiono padalinio paramos programų koordinatorė Dovilė Žaldarytė-Černych -

8 609 97750, kaunas@maistobankas.lt 

 

Kauno regiono padalinio savanorių koordinatorė Edita Jarašienė -

8 683 48418, edita@maistobankas.lt

 

Klaipėdos regiono padalinio vadovas Raimondas Danupas -

8 673 96563, klaipeda@maistobankas.lt 

 

Klaipėdos regiono padalinio paramos programų koordinatorė Loreta Danupienė -

8 673 96563, loreta@maistobankas.lt 

 

Klaipėdos regiono padalinio paramos programų koordinatorė Laima Šarkauskaitė -

(8 46) 341338, laima@maistobankas.lt 

 

 

Klaipėdos regiono padalinio labdaros valgyklos virėja Eugenija Selskienė -

(8 46) 341338

 

Panevėžio regiono padalinio vadovė Asta Čeponienė -  

8 646 09404, panevezys@maistobankas.lt

 

Panevėžio regiono sandėlio vadovė Daiva Labanauskienė  -

8 679 58474, daiva@maistobankas.lt

 

Panevėžio regiono padalinio paramos projektų koordinatorė Goda Voveriūnaitė-Kaminskienė  -

8 658 28613, panevezioparama@maistobankas.lt

 

Šiaulių regiono padalinio vadovė Lauryna Palekienė  -

8 684 66536, siauliai@maistobankas.lt

 

Šiaulių regiono padalinio sandėlio vadovė Reda Jankauskienė -
8 653 22313, siauliai@maistobankas.lt