Darbuotojai

CENTRINIS BIURAS

Direktorius Simonas Gurevičius - 
8 686 44244, simonas@maistobankas.lt

Direktoriaus pavaduotoja  Kristina Tylaitė -

8 655 53284, kristina@maistobankas.lt

Plėtros vadovas Vaidotas Ilgius -

8 699 85259, vaidotas@maistobankas.lt

Komunikacijos projektų vadovė Miglė Petronytė - 

8 672 19215, migle@maistobankas.lt

Projektų vadovas Tadas Beržonskas -

8 684 42439, tadas@maistobankas.lt

Projektų vadovė Asta Dalytė-Kalvaitienė - 

8 653 67224asta.kalvaitiene@maistobankas.lt

Savanorių programos vadovė Dovilė Kovalskytė -

8 653 42480, dovile@maistobankas.lt

Personalo ir apskaitos administratorė Ilona Romankevičiūtė -

(8 5) 262 7675, info@maistobankas.lt

_______________________________________________________________________

VILNIAUS PADALINYS

Vadovas Modestas Bastys -

8 670 64822, modestas@maistobankas.lt

Paramos maistu apskaitos administratorė  Ligita Šilinskienė -

8 645 03199, ligita@maistobankas.lt

 

Paramos programų koordinatorė  Kristina Popovaitė-

8 676 91941, kristina.popovaite@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė  Jūratė Tenytė-Januškienė (motinystės atostogose) 

Paramos programų koordinatorė  Deimantė Vaidilauskytė

8 675 16512, deimante.vaidilauskyte@maistobankas.lt

Savanorių koordinatorė Dovilė Bikelytė - 

8 650 19885, dovile.bikelyte@maistobankas.lt

Sandėlio vadovas  Saulius Silevičius - 

saulius@maistobankas.lt

Vairuotojas Vytautas Virakas 

Virtuvės šefas  Ovidijus Norvilas

ovidijus@maistobankas.lt

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Druskininkuose Zita Puodžiūnienė

__________________________________________________________________

KAUNO PADALINYS

L.e.p. vadovė Martyna Žirgulė - 

8 679 51812, martyna@maistobankas.lt

Vadovė Karolina Puidaitė-Railė (motinystės atostogose)

Paramos programų koordinatorė Laura Rutkauskienė -

8 679 80225, laura@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė Dovilė Žaldarytė-Černych -

8 609 97750, dovile.cernych@maistobankas.lt

Paramos maistu apskaitos administratorė   Lina Šalnienė - 

653 47628, lina@maistobankas.lt

Savanorių koordinatorė Rugilė Žurauskaitė -

8 683 48418, rugile@maistobankas.lt

Sandėlio vadovė Jūratė Kaupienė -

8 645 92844, jurate@maistobankas.lt 

_______________________________________________________________________

KLAIPĖDOS PADALINYS

Vadovas Raimondas Danupas -

8 673 96563, raimondas@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė Loreta Danupienė -

8 673 96563, loreta@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė Ema Baužytė -

(8 46) 341338, ema@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė Laima Mikaločienė (motinystės atostogose) -

(8 46) 341338, laima@maistobankas.lt 

Labdaros valgyklos virėja Zita Montvidaitė -

(8 46) 341338

Vairuotojas Sergej Konovalov

_______________________________________________________________________

PANEVĖŽIO PADALINYS

Vadovė Justina Tubienė -  

8 646 09404, justina@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė Goda Voveriūnaitė-Kaminskienė (motinystės atostogose)  -

8 658 28613, goda@maistobankas.lt

 

Paramos programų koordinatorė Aurelija Valienė  -

8 658 28613, aurelija@maistobankas.lt

Sandėlininkė  Ingrida Kašėtienė  -

8 679 58474

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Biržuose  Ramutė Rožėnienė

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorius Utenoje  Valdas Mintaučkis

_______________________________________________________________________

ŠIAULIŲ PADALINYS

Vadovė Sandra Kacilevičė  -

8 684 66 536, sandra@maistobankas.lt

Sandėlio koordinatorė  Ilona Banevičiūtė -
8 653 22313, ilona.baneviciute@maistobankas.lt

Sandėlio koordinatorė  Sonata Morkuvienė (motinystės atostogose) -
8 653 22313, sonata@maistobankas.lt