Darbuotojai | „Maisto bankas“

Darbuotojai

CENTRINIS BIURAS

Direktorius Simonas Gurevičius - 
8 686 44244, simonas@maistobankas.lt

Direktoriaus pavaduotoja  Kristina Tylaitė -

8 655 53284, kristina@maistobankas.lt

Komunikacijos vadovė Miglė Petronytė - 

8 672 19215, migle@maistobankas.lt

Verslo partnerystės Dovilė Kovalskytė -

8 653 42480dovile@maistobankas.lt

Projektų vadovė Asta Dalytė-Kalvaitienė - 

8 653 67224asta.kalvaitiene@maistobankas.lt

Personalo ir apskaitos administratorė Ilona Romankevičiūtė -

(8 5) 262 7675, info@maistobankas.lt

_______________________________________________________________________

VILNIAUS PADALINYS

Vadovas Modestas Bastys -

8 670 64822, modestas@maistobankas.lt

Paramos maistu apskaitos administratorė Ligita Šilinskienė -

8 645 03199, ligita@maistobankas.lt

 

Paramos programų koordinatorė Kristina Popovaitė-

8 676 91941, kristina.popovaite@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė Jūratė Tenytė-Januškienė (motinystės atostogose) 

Paramos programų koordinatorė Deimantė Vaidilauskytė

8 675 16512, deimante.vaidilauskyte@maistobankas.lt

Savanorių koordinatorė Dovilė Bikelytė - 

8 650 19885, dovile.bikelyte@maistobankas.lt

Vairuotojas Vytautas Virakas 

Virėja Raimonda Pakalnienė

mbvirtuve@maistobankas.lt

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Druskininkuose Zita Puodžiūnienė

__________________________________________________________________

KAUNO PADALINYS

L.e.p. vadovė Martyna Žirgulė - 

8 679 51812, martyna@maistobankas.lt

Vadovė Karolina Puidaitė-Railė (motinystės atostogose)

Paramos programų koordinatorė Viktorija Aleksandravičienė 

8 679 80225, viktorija@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė Laura Rutkauskienė  (motinystės atostogose)

Paramos programų koordinatorė Dovilė Žaldarytė-Černych -

8 609 97750, dovile.cernych@maistobankas.lt

Paramos maistu apskaitos administratorė Lina Šalnienė - 

653 47628, lina@maistobankas.lt

Savanorių koordinatorė Laura Leminskaitė -

8 683 48418, laura.leminskaite@maistobankas.lt

Sandėlio vadovė Danguolė Petruševičienė -

8 645 92844, danguole.petruseviciene@maistobankas.lt 

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Marijampolėje  Jolita Trečiokaitė

_______________________________________________________________________

KLAIPĖDOS PADALINYS

Vadovas Raimondas Danupas -

8 673 96563, raimondas@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė Loreta Danupienė -

8 673 96563, loreta@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė Monika Šilaitė-Žukauskė - 

(8 46) 341338, monika@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė Laima Mikaločienė (motinystės atostogose) -

(8 46) 341338, laima@maistobankas.lt 

Labdaros valgyklos virėja Zita Montvidaitė -

(8 46) 341338

Vairuotojas Sergej Konovalov

_______________________________________________________________________

PANEVĖŽIO PADALINYS

Vadovė Justina Tubienė -  

8 646 09404, justina@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė Goda Voveriūnaitė-Kaminskienė (motinystės atostogose)  -

8 658 28613, goda@maistobankas.lt

 

Paramos programų koordinatorė Aurelija Valienė  -

8 658 28613, aurelija@maistobankas.lt

Sandėlininkė  Henrika Vilkė  -

8 679 58474, henrika@maistobankas.lt

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Biržuose  Ramutė Rožėnienė

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorius Utenoje  Valdas Mintaučkis

_______________________________________________________________________

ŠIAULIŲ PADALINYS

L.e.p. vadovė Aurelija Paulauskienė

8 684 66 536, aurelija.paulauskiene@maistobankas.lt 

Vadovė Sandra Šimaitytė (motinystės atostogose)  -

8 684 66 536, sandra@maistobankas.lt

Sandėlio koordinatorė  Ilona Banevičiūtė -
8 653 22313, ilona.baneviciute@maistobankas.lt

Sandėlio koordinatorė  Sonata Morkuvienė (motinystės atostogose) -
8 653 22313, sonata@maistobankas.lt