Gera kaina - Geras darbas | „Maisto bankas“

Socialinės akcijos „Gera kaina - Geras darbas“ taisyklės

 1. Laikotarpiu nuo 2017 m. rugsėjo 11 d. iki 2017 m. lapkričio 19 d. (imtinai) prekybos tinklo „iki“ parduotuvėse (toliau – Parduotuvės) visoje Lietuvoje, perkant „Gera kaina - Geras darbas“ socialinėje akcijoje (toliau – Akcija) dalyvaujančias prekes, paženklintas „Gera kaina - Geras darbas“, už kiekvieną nupirktą „Gera kaina - Geras darbas“ ženklu paženklintą prekės vienetą 1 € (vienas euras), kaip parama, bus perduotas labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“ (toliau – Maisto bankas).
 2. Kiekvieną savaitę Akcijoje dalyvauja nuo 9 iki 12 skirtingų prekių pasiūlymų, kurie kinta kas savaitę. Specialiu ženklu „Gera kaina - Geras darbas“ paženklintų prekių kiekis nėra ribojamas, pirkėjas Akcijos metu gali įsigyti tiek tokių prekių vienetų, kiek pageidauja.
 3. Pasibaigus kalendorinei savaitei, UAB Palink“, kaip paramą, Maisto bankui perves pinigų sumą, lygią „Gera kaina - Geras darbas“ paženklintų parduotų prekių vienetų sumai.
 4. „Gera kaina – Geras darbas“ ženklu paženklintos prekės kaip ir visos prekės, kurias gyventojai įsigyja parduotuvėse, yra apmokestintos pridėtinės vertės mokesčiu. „Maisto banką“ pasieks ne mažesnė suma nei 1 EUR už kiekvieną parduotą tokios prekės vienetą– prie paramos savo lėšomis prisidės ir UAB „Palink“.
 5. Akcijoje dalyvaujančias „Gera kaina - Geras darbas“ paženklintas prekes galima įsigyti tik už atitinkamą Akcijos savaitę galiojančią atitinkamos prekės kainą.
 6. Akcijoje dalyvaujančioms „Gera kaina - Geras darbas“ paženklintoms prekėms nėra taikomos jokios papildomos akcijos ar nuolaidos, t.y. šioms prekėms negalioja papildomos nuolaidos su lojalumo kortelėmis IKI Premija, IKI Premija Senjorams bei papildomomis IKI prekybos tinkle galiojančiomis nuolaidų kortelėmis, taip pat nėra taikomos papildomos specialios nuolaidos su nuolaidų kvitais 10% kitam apsipirkimui ir 10% gimtadienio nuolaida ir pan.
 7. Įsigytą socialinėje akcijoje dalyvaujančią prekę galima grąžinti per 24 valandas nuo prekės įsigijimo. Prekę galima grąžinti tik į tą prekybos tinklo „iki“ parduotuvę kurioje ji buvo pirkta. Grąžinama prekė turi būti originalioje, nepažeistoje pakuotėje. Grąžinant prekę privaloma pateikti šios prekės pirkimo kvitą.
 8. UAB „Palink“ turi teisę koreguoti, keisti Akcijos taisykles ar nutraukti Akciją bet kuriuo metu. Apie Akcijos taisyklių pakeitimą ar nutraukimą bus informuojama interneto svetainėje www.iki.lt ir prekybos vietose. Daugiau informacijos – www.iki.lt.
 9. UAB „Palink“ nėra ir nebus atsakinga už bet kokius Akcijos dalyvių nuostolius (patirtą žalą), susijusius su dalyvavimu Akcijoje, įskaitant, bet neapsiribojant prekių įsigijimu Akcijos metu.
 10. UAB „Palink“ neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos atšaukimu / nutraukimu / sustabdymu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu.
 11. Akcijoje dalyvaujančių prekių skaičius gali nesutapti su IKI EXPRESS parduotuvių turimu asortimentu.