„Maisto banko“ kompiuteriai - saugūs

„Maisto banko“ darbuotojai bei organizacijai talkinantys savanoriai ir toliau galės dirbti saugiai padėdami telkti paramą maistu nepasiturintiems. Visi „Maisto banko“ kompiuteriai dabar apsaugoti „Eset Endpoint Protection Advanced“ antivirusinėmis programomis.  

UAB „NOD Baltic“ ir „Maisto bankas“ tretiems metams pratęsė bendradarbiavimą. Kompiuterines programas platinanti bendrovė siekia, kad visi vartotojai dirbtų saugioje aplinkoje. Suprasdami, kad labdaros organzacijos dažnai susiduria su lėšų trūkumu,  „NOD Baltic“ suteikė galimybę nemokamai naudotis bendrovės platinamais pažangiais ir patikimais aukščiausios klasės produktais. 

„Maisto banko“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė džiaugėsi gauta parama: kasmet gauname tūkstančius tonų maisto, kurio vertė siekia dešimtis milijonų – tad jaučiame didžiulę atsakomybę kompiuteriais tvarkydami jų apskaitą, dokumentaciją, bendraudami su tūkstančiais bendradarbiaujančių organizacijų, rėmėjų ir savanorių. Būtų apmaudu, jei taupydami lėšas taptumėme kompiuterinių įsilaužėlių ar virusų atakos auka – todėl bendrovei „NOD Baltic“ esami dėkingi už padovanotą galimybę saugiai tvarkyti paramos duomenis“.

Bendrovė „NOD Baltic“ ne vien neatlygintinai rūpinasi nevyriausybinių organizacijų kompiuterių saugumu – rūpinasi ir saugių vaikų naršymu internete. Technologijų bendrovė sukūrė specialią platformą tėvams, kurioje informuojama apie galimybes užtikrinti, kad vaikai nesilankytų nepageidaujamuose tinklalapiuose.