Kiti „Maisto banko“ vykdomi projektai

„Maisto banko“ akademija

             Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) paramos gavėjams skirti mokymai, kurių metu profesionalūs lektoriai veda pamokas apie asmeninių finansų valdymą, o taip pat kaip skaniau ir pilnavertiškiau maitintis bei sutaupyti. Patyrę virtuvės šefai moko praktinių kulinarijos gudrybių – kaip pasigaminti skanų ir sveikesnį maistą, kurio pagrindą sudaro EPLSAF paramos krepšelyje esantys maisto produktai.

  

 

„Rezervuota vyresniems“

​         Viešosios įstaigos „SOPA“ ir „Maisto banko“ vykdomas projektas, kurio tikslas padidinti vyresnio amžiaus asmenų užimtumą ir aktyvų dalyvavimą darbo rinkoje bei visuomenės gyvenime.

  

 

„Rimi“ maisto talpyklos 

         Parama maistu į „Maisto banko“ talpyklas „RIMI“ parduotuvėse.

 

 

Fud.lt

Restoranams, kavinėms ir kitoms maitinimo įstaigoms skirta platforma, kurios pagalba nespėjami parduoti ar kitaip realizuoti maisto produktai/patiekalai perduodami nepasiturinčiųjų maitinimui.

„Maisto nešvaistome – atiduodame nepasiturintiems“

Projektas, kuriuo siekiama bendradarbiaujant su prekybos prekybininkais, ūkininkais ir maisto gamintojais, rinkti paramą atliekančiais maisto produktais ir dalinti juos Panevėžio miesto  nepasiturintiems žmonėms, taip sutaupant maisto pirkimui skirtas lėšas, kurios būtų skiriamos kitiems būtiniausiems poreikiams tenkinti.

Tęsdamas ir plėtodamas ilgalaikį kovos su maisto švaistymu veiklos modelį, „Maisto bankas“ Panevėžio mieste ir rajone projekto laikotarpiu siekiame pritraukti kuo daugiau atliekančių, tačiau saugių vartoti maisto produktų, kurie kitu atveju būtų išmesti ir juos atrinkus bei sutvarkius perduoti skurdžiai gyvenantiems žmonėms.