Kiti „Maisto banko“ vykdomi projektai

„Maisto banko“ akademija

             Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) paramos gavėjams skirti mokymai, kurių metu profesionalūs lektoriai veda pamokas apie asmeninių finansų valdymą, o taip pat kaip skaniau ir pilnavertiškiau maitintis bei sutaupyti. Patyrę virtuvės šefai moko praktinių kulinarijos gudrybių – kaip pasigaminti skanų ir sveikesnį maistą, kurio pagrindą sudaro EPLSAF paramos krepšelyje esantys maisto produktai.

  

 

„Rimi“ maisto talpyklos 

         Parama maistu į „Maisto banko“ talpyklas „RIMI“ parduotuvėse.

 

 

Fud.lt

Restoranams, kavinėms ir kitoms maitinimo įstaigoms skirta platforma, kurios pagalba nespėjami parduoti ar kitaip realizuoti maisto produktai/patiekalai perduodami nepasiturinčiųjų maitinimui.

 

„Maisto banko“ savanoriškos veiklos plėtra
Siekdamas skatinti savanorišką veiklą, žmonių sąmoningumą švaistomo maisto ir pagalbos stokojantiems klausimais, labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ atidarė penkis naujus skyrius Tauragėje, Utenoje, Telšiuose, Alytuje ir Marijampolėje, kurių veiklai šiuose miestuose buvo surastos patalpos, suburtos savanorių komandos bei surasti skyrių koordinatoriai. Naujų skyrių veiklą koordinuoja jau esami organizacijos padaliniai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje. Skyrių ir naujų savanorių grupių dėka nuo iššvaistymo išsaugotas maistas greičiau pasiekia stokojančius regionuose, bendrai socialinei veiklai telkiami vietos žmonės, verslo įmonės, savivaldybių darbuotojai. Projektą finansavo LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projekto įgyvendinimui skirta 24945 eurai.