„Maisto bankas“ ir LNK televizija kviečia geros valios žmones ir verslo įmones padėti sunkiau gyvenantiems Lietuvos žmonėms – vaikų globos šeimoms, senjorams, neįgaliesiems, vienišiems tėvams, gausioms šeimoms ir kitiems nelaimių paliestiems ir nepriteklių jaučiantiems mūsų šalies gyventojams. Šiuo metu „Maisto banko“ paramą gauna daugiau nei 600 Lietuvoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, maistas per mėnesį pasiekia 230 000 sunkiau gyvenančių žmonių. Todėl Jūsų pagalba ir parama labai svarbi.

Net 1 paaukotas euras „Maisto banko“ dėka virsta į 15 porcijų valgio.

Statistika rodo, kad Lietuvoje skurdo riziką vis dar patiria kas penktas šalies gyventojas. Skurde gyvenančių žmonių problemos labai skirtingos, tačiau vieningai galima sutarti, jog kiekvienam žmogui yra reikalingas maistas. „Maisto bankas“ kiekvieną dieną iš ūkininkų, logistikos įmonių, gamybos ar pardavimo vietų surenka paskutinę dieną galiojančius maisto produktus ir taip nuo išmetimo išgelbėja tonas gero ir vartoti tinkamo maisto, kurį dar tą pačią dieną perduoda nepriteklių patiriantiems skirtingų socialinių grupių nariams.

Gaunama parama maistu nepasiturintiems leidžia sutaupyti lėšų, kurias jie gali nukreipti individualių problemų sprendimui – vieni žmonės perka reikalingiausių vaistų, kiti šiltesnių drabužių ar batų, treti džiaugiasi, kad galės susimokėti už šildymą ar elektrą.

Remdami projektą „PasiDalink“ Jūs prisidedate prie pagalbos maistu stokojantiems, padedate jiems sutaupyti lėšų kitiems svarbiausiems poreikiams, o tuo pačiu ir stojate į kovą su maisto švaistymu, prisidėdami, jog mūsų planeta būtų švaresnė ir šviesesnė.

Finalinis projekto renginys – labdaros koncertas „PasiDalink“ vyks lapkričio 17 d. 19:30 val. tiesiogiai per LNK televiziją.


Paremk

Pasidalink

Koncerto akimirka. Nuotrauka Martyno Siruso