Ilgo galiojimo maisto produktai

Du kartus per metus „Maisto bankas“ organizuoja paramos akcijas parduotuvėse, kurių metu žmonių prašoma paaukoti ilgo galiojimo maisto produktų – miltų, makaronų, kruopų, konservų ar kitų produktų.
Šiame renginyje dalyvauja ir paramą savo globojamiems žmonėms renka daugiau nei 300 skirtingų nevyriausybinių organizacijų. Dažniausiai tai vietos organizacijos, todėl suaukotas maistas ir atitenka tame mieste gyvenantiems nepasiturintiems asmenims. Pvz. jeigu „Maisto banko“ akcija vyksta Alytuje, parduotuvėse po akcijos vėliava paramą ir renka Alytaus miesto nevyriausybinės organizacijos, kurios vėliau surinktą maistą išskirsto savo globojamiems žmonėms. Vienos organizacijos dalina maisto paketus, kitos (pvz. labdaros valgyklos ar senjorų, vaikų globos namai) iš parama surinktų produktų gamina šiltą maistą. „Maisto banko“ akcijos produktai išdalinami per du-tris mėnesius.

„Maisto bankas“ paramą savo globojamiems žmonėms renka tik keliose Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Panevėžyje esančiose parduotuvėse, rūpinasi renginio organizavimu, komunikacija, surinktos paramos apskaita.

Šio projekto metu surinkta parama sudaro iki 6 proc. viso „Maisto banko“ per metus išdalinamo maisto.

Plačiau apie renginį skaitykite paspaudę čia.