Kaip paremti gali įmonės?

„Maisto bankas” veikia socialiai atsakingų įmonių ir geros valios žmonių paramos dėka. Tik rėmėjų ir savanorių padedami galime pasirūpinti, kad kuo daugiau tinkamo valgyti maisto nebūtų išmetama, bet patektų ant skurdžiau gyvenančių šeimų stalo.

Bendrovės „Maisto banką” remia tiek lėšomis, tiek savo produkcija ar paslaugomis.

Kviečiame maisto pramonės ir prekybos įmones mums atiduoti neparduodamus, bet tinkamus vartoti maisto produktus. Nebūtina išmesti maisto produktų, kurių neįmanoma parduoti. Klaidingas žymėjimas, nedidelis technologinis brokas, pokyčiai pardavimų planuose ar banguojanti paklausa – šios ar kitos priežastys lemia susidarantį perteklių. Nesvarbu, ar Jūsų įmonė gamina milijonus tonų produkcijos, ar esate nedidelė kepykla ar restoranas – Jums pasiūlysime būdą, kaip Jums nereikalingą maistą laiku patiekti ant nepasiturinčių stalo.
„Maisto bankui” reikia Jūsų pagalbos – degalais, transportu, automobilių priežiūra, draudimu, sandėliavimo patalpomis ir įranga, biuro technika, ryšiais, tvarkant finansus, komunikuojant ar reklamuojantis – pravers bet kokia pagalba ar geras patarimas. Džiaugsimės ir jei Jūsų bendrovės darbuotojai norėtų skirti laiko savanoriškai mums patalkinti.

Paremti „Maisto banką“ lėšomis galite pavedimu į banko sąskaitą LT177300010119765165 (Swedbank).

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie mūsų poreikius ir galimybes – maloniai kviečiame skambinti tel. 8 686 44244 arba rašyti el. paštu simonas@maistobankas.lt – mielai susitiksime.

Širdingai Jums dėkojame! Kiekvieną Jūsų „Maisto bankui” skirtą eurą paversime 15 maisto porcijų nepasiturintiems!


Paremk