Darbuotojai

CENTRINIS BIURAS

Direktorius
Simonas Gurevičius
+370 686 44244
simonas@maistobankas.lt

Komunikacijos vadovė
Miglė Petronytė
8 672 19215
migle@maistobankas.lt

Verslo partnerystės
Dovilė Kovalskytė
8 653 42480
dovile@maistobankas.lt

Karolina Puidaitė-Railė
8 620 33473
karolina@maistobankas.lt

Projektų vadovė
Asta Dalytė-Kalvaitienė
8 653 67224
asta.kalvaitiene@maistobankas.lt

Projektų vadovė
Aurelija Paulauskienė
8 664 44618
aurelija.paulauskiene@maistobankas.lt

Personalo ir apskaitos administratorė
Ilona Romankevičiūtė
(8 5) 262 7675
info@maistobankas.lt

VILNIAUS PADALINYS

Padalinio vadovė 
Milda Lajauskaitė
8 676 91941
milda@maistobankas.lt

Paramos maistu apskaitos administratorė
Ligita Šilinskienė
8 645 03199
ligita@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė 
Jūratė Tenytė-Januškienė
8 620 80361
jurate.januskiene@maistobankas.lt

Europiniai maisto paketai (EPLSAF)
Mantas Micevičius
8 675 16512
mantas@maistobankas.lt

Savanorių koordinatoriai
Ieva Poškaitė
savanoriai.vilnius@maistobankas.lt
8 650 19885

Teodoras Mindaugas Ramanauskas
teodoras@maistobankas.lt
8 612 26908

Virėja
Raimonda Pakalnienė
mbvirtuve@maistobankas.lt

KAUNO PADALINYS

Biuro asistentė
Gerda Misiukevičiūtė
8 655 53284
gerda@maistobankas.lt

Vadovė
Martyna Žirgulė
8 679 51812
martyna@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė (EPLSAF)
Laura Leminskaitė
8 679 80225
laura.leminskaite@maistobankas.lt

Sandėlio vadovė
Danguolė Petruševičienė
8 645 92844
danguole.petruseviciene@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė
Jurgita Belickė
8 609 97750
jurgita@maistobankas.lt

Paramos maistu apskaitos administratorė
Dovilė Žaldarytė-Černych
8 653 47628
dovile.cernych@maistobankas.lt

Savanorių koordinatorė
Erika Žilinskaitė
8 683 48418
erika@maistobankas.lt

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Marijampolėje
Jolita Trečiokaitė

KLAIPĖDOS PADALINYS

Vadovė
Irena Judžentytė
8 669 43597
irena@maistobankas.lt

Savanorių koordinatorė
Asta Kulikauskaitė
8 661 58309
asta.kulikauskaite@maistobankas.lt

Labdaros valgyklos socialinė darbuotoja
Ramunė Krapavičė

8 692 10339
ramune.krapavice@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė (EPLSAF)
Agnė Skripauskaitė

8 682 93803
agne@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė 
Laima Mikaločienė (motinystės atostogose)
laima@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė 
Loreta Patašienė

8 664 44266
loreta.patasiene@maistobankas.lt

Paramos maistu apskaitos administratorė
Kristina Valauskė

8 665 65798
kristina.valauske@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė (Ukrainos klausimais)
Tamila Ibrahimova
8 661 23620
Ukraina.klaipeda@maistobankas.lt

Sandėlio vadovė
Julija Guščina

sandelis.klp@maistobankas.lt

Labdaros valgyklos virėja
Sandra Pacevičienė

Vairuotojas
Artur Ibrahimov

Vairuotojas
Darius Paulauskas

PANEVĖŽIO PADALINYS

Vadovė
Justina Tubienė
8 646 09404
justina@maistobankas.lt

Biuro asistentė
Sandra Pakalnienė
8 620 65866
sandra.pakalniene@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė
Aurelija Valienė
8 658 28613
aurelija@maistobankas.lt

Sandėlio vadovė 
Rosita Žičiuvienė
8 679 58474
sandelis.pnv@maistobankas.lt

Savanorių koordinatorė 
Aistė Morkevičienė
8 687 51993
savanoriai.panevezys@maistobankas.lt

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Biržuose
Ramutė Rožėnienė

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorius Utenoje 
Valdas Mintaučkis

ŠIAULIŲ PADALINYS

Vadovė
Sandra Šimaitytė
8 684 66 536
sandra@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė 
Agnė Šaltenė
8 669 32466
agne.saltene@maistobankas.lt

Sandėlio koordinatorė 
Sonata Morkuvienė
8 653 22313
sonata@maistobankas.lt

Savanorių koordinatorius
Linas Baliutavičius

8 612 20652
linas.baliutavicius@maistobankas.lt