Darbuotojai

CENTRINIS BIURAS

Direktorius
Simonas Gurevičius
8 686 44244
simonas@maistobankas.lt

Direktoriaus pavaduotoja  
Kristina Tylaitė
8 655 53284
kristina@maistobankas.lt

Komunikacijos vadovė
Miglė Petronytė
8 672 19215
migle@maistobankas.lt

Verslo partnerystės
Dovilė Kovalskytė
8 653 42480
dovile@maistobankas.lt

Projektų vadovė
Asta Dalytė-Kalvaitienė
8 653 67224
asta.kalvaitiene@maistobankas.lt

Personalo ir apskaitos administratorė
Ilona Romankevičiūtė
(8 5) 262 7675
info@maistobankas.lt

VILNIAUS PADALINYS

Vadovas
Modestas Bastys
8 670 64822
modestas@maistobankas.lt

Paramos maistu apskaitos administratorė
Ligita Šilinskienė
8 645 03199
ligita@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė 
Kristina Popovaitė
8 676 91941
kristina.popovaite@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė 
Jūratė Tenytė-Januškienė (motinystės atostogose)

Paramos programų koordinatorė 
Deimantė Vaidilauskytė
8 675 16512
deimante.vaidilauskyte@maistobankas.lt

Sandėlio vadovė 
Audronė Kaščiukienė
8 665 51443
audrone@maistobankas.lt

Savanorių koordinatorė
Dovilė Bikelytė
8 650 19885
dovile.bikelyte@maistobankas.lt

Vairuotojas
Vytautas Virakas
8 670 17815

Vairuotojas
Gintaras Grybas
8 686 10443

Virėja
Raimonda Pakalnienė
mbvirtuve@maistobankas.lt

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Druskininkuose 
Zita Puodžiūnienė


KAUNO PADALINYS

Vadovė
Karolina Puidaitė-Railė

8 679 51812
karolina@maistobankas.lt

L.e.p. vadovė
Martyna Žirgulė (motinystės atostogose)

Paramos programų koordinatorė
Viktorija Aleksandravičienė
8 679 80225

viktorija@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė
Laura Rutkauskienė  (motinystės atostogose)

Paramos programų koordinatorė
Dovilė Žaldarytė-Černych
8 609 97750
dovile.cernych@maistobankas.lt

Paramos maistu apskaitos administratorė
Lina Šalnienė
8 653 47628
lina@maistobankas.lt

Savanorių koordinatorė
Laura Leminskaitė
8 683 48418
laura.leminskaite@maistobankas.lt

Sandėlio vadovė
Danguolė Petruševičienė
8 645 92844
danguole.petruseviciene@maistobankas.lt

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Marijampolėje
Jolita Trečiokaitė

KLAIPĖDOS PADALINYS

Vadovas
Raimondas Danupas
8 673 96563
raimondas@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė
Loreta Danupienė
8 692 10339
loreta@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė 
Agnė Skripauskaitė
8 682 93803
agne@maistobankas.lt 

Paramos programų koordinatorė 
Laima Mikaločienė (motinystės atostogose)
(8 46) 341338
laima@maistobankas.lt

Labdaros valgyklos virėja
Zita Montvidaitė
(8 46) 341338

Vairuotojas
Sergej Konovalov


PANEVĖŽIO PADALINYS

Vadovė
Justina Tubienė
8 646 09404
justina@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė 
Aida Samalionienė
8 687 51993
aida@maistobankas.lt

Paramos programų koordinatorė
Aurelija Valienė
8 658 28613
aurelija@maistobankas.lt

Sandėlio vadovė 
Rosita Žičiuvienė
8 679 58474
sandelis.pnv@maistobankas.lt

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorė Biržuose
Ramutė Rožėnienė

Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims  fondo programos koordinatorius Utenoje 
Valdas Mintaučkis

ŠIAULIŲ PADALINYS

L.e.p. vadovė
Aurelija Paulauskienė
8 684 66 536
aurelija.paulauskiene@maistobankas.lt

Vadovė
Sandra Šimaitytė (motinystės atostogose)
8 684 66 536
sandra@maistobankas.lt

Sandėlio koordinatorė 
Agnė Šaltenė
8 653 22313
agne.saltene@maistobankas.lt

Sandėlio koordinatorė 
Sonata Morkuvienė (motinystės atostogose)
8 653 22313
sonata@maistobankas.lt