Aukoti internetinėje parduotuvėje „Barbora” dar patogiau

Paaukoti maisto nepasiturintiems galite nekeldami kojos iš namų! Nuo šiol tai padaryti dar lengviau, nes atnaujintoje elektroninės parduotuvės „Barbora” platformoje jums tereikia į savo pirkinių krepšelį įsidėti paaukoti norimų maisto produktų. 

     Paaukoti maisto nepasiturintiems galite nekeldami kojos iš namų! Nuo šiol tai padaryti dar lengviau, nes atnaujintoje elektroninės parduotuvės Barbora” platformoje jums tereikia į savo pirkinių krepšelį įsidėti paaukoti norimų maisto produktų, o Barboros” darbuotojų ir mūsų savanorių dėka, šie maisto produktai pasieks nepasiturinčiųjų namus. 

 

Internetinėje „Barbora“ parduotuvėje paaukoti maisto produktų galima keliais būdais:

  • į savo pirkinių krepšelį įdėkite paaukoti norimų maisto produktų, o peržiūrėję pirkinius, skiltyje „aukojimas“ pasirinkite organizaciją „Maisto bankas“.

 

  • spauskite apie galimybę aukoti primenantį reklaminį skydelį ir parduotuvės sistema automatiškai jus nuves į aukojimo puslapį, kuriame pasirinkus organizaciją „Maisto bankas“ pateksite į ilgiau negendančių maisto produktų sąrašą. Įdėkite kelis iš jų į savo prekių krepšelį.

 Širdingai Jums dėkojame!