Bendrosios aukojimų sąlygos

Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ aukojimų bendrosios sąlygos

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ (toliau – „Maisto bankas“) yra nevyriausybinė organizacija, kurios tikslas – rinkti paramą maisto produktais, dalinti maisto produktus nepasiturintiems žmonėms bei juos globojančioms ne pelno organizacijoms. Prie šių veiklų įgyvendinimo prisideda „Maisto banko“ aukotojai ir rėmėjai, skirdami finansinę paramą.

 1. Aukoti „Maisto bankui“ galite savo banko kortele, per mokėjimo sistemas Paypal ir Paysera. Norėdami paaukoti per elektroninę bankininkystę, rinkitės aukojimo platformą Paysera, kuris nukreips Jus į norimo banko internetinę bankininkystę.
 2. Aukojimo formoje galite pasirinkti, kokiu periodiškumu norite paaukoti pageidaujamą sumą – vieną kartą ar reguliariai.
 3. Jeigu pasirinkote paaukoti vieną kartą, užpildžius visus reikalingus anketos langus, Jūsų pasirinkta suma bus paaukota „Maisto bankui“. Norėdami paaukoti dar kartą, turėsite iš naujo suvesti reikalingus duomenis į aukojimo anketą.
 4. Reguliarus aukojimas – tai piniginė auka, kurią Jūs skiriate „Maisto bankui“ 1 kartą per mėnesį. Jeigu pasirinksite aukoti reguliariai, pirmą kartą suvedus aukojimui reikalingus duomenis, būsimus mėnesius aukojimai vyks automatiškai, t.y. Jums nebus reikalinga suvesti savo duomenų kiekvieną mėnesį.
 5. Aukojimo formoje galite pasirinkti, kokia suma norite paremti „Maisto banko“ veiklas. Galite pasirinkti vieną iš duotų aukojimo sumų arba įrašyti savo.
 6. Reguliaraus aukojimo nuskaitymo diena yra laikoma ta diena, kuomet buvo įvykdytas pirmasis aukojimas.
 7. Jei aukos nuskaitymo data sutampa su nedarbo diena, lėšos nuskaitomos artimiausią darbo dieną.
 8. Paaukoti pinigai negali būti grąžinami.
 9. Aukojimo formoje privaloma nurodyti savo vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Svetainės (www.maistobankas.lt/paremk) administracija turi teisę redaguoti netikslius/netvarkingus vardus ir pavardes.
 10. „Maisto bankas“ įsipareigoja nedelsiant imtis visų prieinamų priemonių (įskaitant Jūsų ir (arba) banko informavimą), kad nutrauktų reguliarius aukojimus nuo Jūsų kortelės, jei paaiškėja, kad aukojimai buvo vykdomi kito asmens kortele.
 11. „Maisto bankas“ neatsako už aukotojų nurodytų duomenų teisingumą.
 12. Reguliarūs aukojimai yra neterminuoti ir nutrūksta tada, kad Jūs arba „Maisto bankas“ vienašališkai arba abi šalys bendru sutarimu nusprendžia aukojimus nutraukti.
 13. Norėdami atsisakyti periodinio lėšų nurašymo, kreipkitės el. paštu parama@maistobankas.lt, telefonu 8 5 262 7675 arba raštu (Vytenio g. 54, Vilnius, 03229, Lietuva) į „Maisto banką“.
 14. Reguliarus aukojimas gali būti nutrauktas, jeigu paaiškėja, kad aukojimo duomenis pateikė ne kortelės savininkas.
 15. „Maisto bankas“ įsipareigoja tvarkyti aukojimų metu naudojamus Jūsų asmens duomenis vadovaudamiesi teisės aktais ir „Maisto banko“ privatumo politika.
 16. Aukojimo formoje nurodytu el. paštu gali būti siunčiama aktuali informacija apie „Maisto banką“ – padėkos, finansinės ataskaitos, naujienlaiškiai, sveikinimai ir kt. Kiekvieno siunčiamo elektroninio laiško formoje yra galimybė jų atsisakyti.
 17. Svetainės administracija pasilieka teisę keisti taisykles.