DĖL BENDRADARBIAVIMO SU MARIJAMPOLĖS KRAŠTO SAMARIEČIŲ BENDRIJA

Pasirodžius informacijai apie Marijampolės krašto samariečių bendrijos pirmininkės L. Dranžilauskienės galimai pagal paramos sutartį su „Maisto banku“ pardavinėtus parama gaunamus maisto produktus, vos gavę signalą apie galimą nesąžiningumo atvejį, „Maisto bankas“ nedelsiant nutraukia bet kokius su parama maistu susijusius santykius tol, kol abejonės nėra išsklaidytos

Pasirodžius informacijai apie Marijampolės krašto samariečių bendrijos pirmininkės L. Dranžilauskienės galimai pagal paramos sutartį su „Maisto banku“ pardavinėtus parama gaunamus maisto produktus, vos gavę signalą apie galimą nesąžiningumo atvejį, „Maisto bankas“ nedelsiant nutraukia bet kokius su parama maistu susijusius santykius tol, kol abejonės nėra išsklaidytos. Taip pasielgta ir minėtos organizacijos atžvilgiu.

„Maisto bankas“ veikia skaidriai ir atsakingai, netoleruojame nesąžiningumo ar neskaidrumo atvejų, o gavę pranešimą apie galimą pažeidimą nedelsiant reaguojame. „Maisto bankas“ remia 590 nevyriausybinių, vaikais, senoliais, daugiavaikėmis šeimomis, neįgaliaisiais besirūpinančių organizacijų. „Maisto banko“ apskaita užtikrina maisto produktų judėjimo atsekamumą, remiamas organizacijas reguliariai lankome, tiesiogiai bendradarbiaujame su paramos maistu gavėjais, vertiname ir tikriname organizacijų teikiamas paramos maistu panaudojimo ataskaitas. Viliamės, jog šis apmaudus incidentas nesumenkins bendro darbo vertės.

Nors neskaidrumo atvejų pasitaiko labai retai, prašome visuomenės kilus menkiausiems įtarimams apie abejotiną su „Maisto banko“ parama susijusią veiklą nedelsiant informuoti organizaciją el. paštu info@maistobankas.lt ar telefonu (8 5) 262 7675 – konfidencialumą garantuojame. Ačiū už Jūsų supratimą ir pagalbą.