EPF dalinimo punkte lankėsi Europos komisijos atstovai

Pirmasis šiais metais Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPF) paketų dalinimas jau įpusėjo.

Pirmasis šiais metais Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPF) paketų dalinimas jau įpusėjo. Trečiadienį dalinimo punkte Vilniaus Antakalnio seniūnijoje lankėsi Europos Komisijos (EK) bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) atstovai.

Tai EK Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties C direktorato atstovai – direktorius Georgas Fisheris, taip pat Suomijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos skyriaus vadovas Laurentas Sensas ir politikos formavimo pareigūnas Aurimas Andriulis.

IMG_1675.JPG

Kartu su delegacija atvyko ir  Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Eitvydas Bingelis.

Svečiai bendravo su „Maisto banko“ savanoriais, domėjosi paramos gavėjų srautu, jiems kylančiais sunkumais. „Jūsų darbas – labai svarbus ir reikalingas“, – savanorėms Ingai ir Vidai dalinimo punkte sakė G.Fisheris.

Kartu su svečiais iš Briuselio „Maisto banko“ direktorė Deimantė Žebrauskaitė ir SADM atstovai aptarė EPF svarbą Lietuvos gyventojams, plėtrą, socialinę ir ekonominę situaciją mūsų šalyje.

„Daugeliui žmonių EPF paramą – labai svarbi, ji padeda išgyventi. Ypatingai žiemą, kai kišenę tuština mokesčiai už šildymą“, – svečiams pasakojo D.Žebrauskaitė.

 Praėjusiais metais „Maisto bankas“ išdalino 2 tūkst. 303 tonas maisto produktų per EPF paramos programą.