Himną ,,Pasidalink” sudainavo šimtas skirtingų profesijų žmonių

Lapkričio 23 dieną, penktadienį, jau septintąjį kartą iš eilės nugriaudės „Maisto banko“ ir LNK TV kanalų grupės labdaros koncertas „PasiDalink“. Jo metu ryškiausios scenos žvaigždės kvies burtis gerumui ir paaukoti nepasiturinčiųjų maitinimui

Lapkričio 23 dieną, penktadienį, jau septintąjį kartą iš eilės nugriaudės „Maisto banko“ ir LNK TV kanalų grupės labdaros koncertas „PasiDalink“. Jo metu ryškiausios scenos žvaigždės kvies burtis gerumui ir paaukoti nepasiturinčiųjų maitinimui.

,,Lietuvoje kas penktas gyventojas kiekvieną dieną kovoja su klausimais, kurie dažnam iš mūsų net nekyla: valgyti patiems ar maitinti vaikus, mokėti mokesčius ar sočiau pavalgyti, kokias išlaidas apkarpyti ir už sutaupytus pinigus įgyti gyvybiškai reikalingų vaistų. Tačiau mes galime jiems padėti: gaudami „Maisto banko“ paramą, nepasiturintieji galės sočiau maitintis, o sutaupytas lėšas skirti kitoms savo būtiniausioms reikmėms“, – sako „Maisto banko“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Tikėjimas ,,Maisto banko“ vykdoma veikla ir noras pagelbėti tiems, kuriems šiuo metu labiausiai trūksta paramos, suvienijo rekordinį skaičių žmonių. Lietuvos šimtmečio proga labdaros koncerto himną ,,Pasidalink“ atliks ne tik scenos profesionalai Aleksandras Ivanauskas – Fara, Mia, Girmantė Vaitkutė, Sasha Song, Rafailas Karpis ir Monika Marija, bet ir skirtingų profesijų atstovai: medikai, policininkai, virėjai, kasininkai, odontologai, kariai, krepšininkai, kuriems atstovauja broliai Lavrinovičiai, ir „Maisto banko“ savanoriai.

 

Jau tapo tradicija, kad labdaros koncerte ,,Pasidalink” skamba populiariausių šalies atlikėjų hitai, pasirodo atgimusios legendinės grupės.  Šiais metais į sceną sugrįžta prieš daugiau nei dešimtmetį iširusi grupė ,,Delfinai“. Pirmą kartą televizijos eteryje naujai nuskambės legendinė Luko Pačkausko daina ,,Laikas“, kur V. Noreikos partiją atliks Merūnas.

Pasirodymus ruošia retai televizijos eteryje matoma Ieva Zasimauskaitė, Monique, Egidijus Sipavičius su „Me gusta” šokėjais, Vaidas Baumila, Evelina Sašenko ir vaikų pop choru „Hey”, Katažina Zvonkuvienė, grupės „Biplan” ir ,,Lemon Joy“, Liepa Norkevičienė su LSMU akademiniu choru ,,Neris“, LNK projekto ,,Dydžio revoliucija“ finalininkė Donata Virbilaitė ir daugelis kitų.

„Maisto bankas“ yra didžiausia šalies labdaros organizacija. Kiekvienas ,,Maisto bankui” paaukotas euras tampa 15 porcijų maisto – jų pernai nepasiturintiems patiekta net 15 milijonų.  

„Tačiau kasmet didėjantį „Maisto banko“ surenkamo ir išdalinamo maisto kiekį lydi ir didesnės išlaidos. Todėl ir šiemet kreipiamės į geraširdžius Lietuvos žmones prašydami jų pagalbos kovojant su skurdu ir nepritekliumi“. – sako „Maisto banko“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

Paaukoti „Maisto bankui“ galima jau dabar skambinant trumpuoju numeriu 1343 (auka 2 eurai) arba internete www.maistobankas.lt/paremk.

Labdaros koncertas ,,Pasidalink“ bus tiesiogiai transliuojamas per LNK lapkričio 23 dieną 19:30 val.