Kovo 25–26 dienomis vyks pavasarinė „Maisto banko“ akcija: paaukotas maistas pasieks tiek nepasiturinčius Lietuvos gyventojus, tiek nuo karo bėgančius ukrainiečius

Kovo 25–26 dienomis „Maisto bankas“ žmones kvies dalintis savo gerumu ir apsiperkant didžiuosiuose prekybos tinkluose nepamiršti ir stokojančių Lietuvos gyventojų bei nuo karo bėgančių ukrainiečių. Visus, galinčius padėti, kovo 25–26 dienomis kviečiame aukoti ilgo galiojimo produktus. Ši „Maisto banko“ akcija ypatinga – paaukoti maisto produktai pasieks ne tik nepasiturinčiųjų lietuvių stalus, bet taip pat padės ir nuo karo bėgantiems ukrainiečiams, atvykusiems į Lietuvą. Jau trisdešimt antrąjį kartą vykstanti akcija geram tikslui suvienija žmones iš visos Lietuvos! Aukoti maistą galėsite net 69 Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

 

Didžiuosiuose prekybos tinkluose „Maxima“, „Lidl“, „Iki“, „Rimi“, „Norfa“, „Utenos prekyba“ sutiksite savanorius iš daugiau kaip 300 socialinių organizacijų, „Maisto banko“ partnerių, kurie padeda išdalinti maistą tiems, kam jo labiausiai reikia: mažas pajamas gaunančioms šeimoms ir asmenims, darbo netekusiems žmonėms, neįgaliems ar pagyvenusiems žmonėms, benamiams ir kt. Šiemet dalis paaukoto maisto bus skiriama ir nuo karo bėgantiems ukrainiečiams.

 

Kviečiame dalintis gerumu ir susitikime jau greitai! Aukoti maisto produktus prekybos tinkluose galėsite kovo 25 d., penktadienį, 15–20 val. ir kovo 26 d., šeštadienį, 10–20 val.