Laukdami kalėdų vėl kviečiame dalintis

LNK ir „Maisto bankas” kviečia dalintis – padėti pamaitinti nepasiturinčius. Jūsų 5 litų auka pavirs 35 porcijomis maisto skurdžiau gyvenančioms šeimoms.

Paaukoti galite jau dabar – skambindami arba siųsdami SMS trumpuoju numeriu 1490. Didesnę sumą galima paaukoti portale Aukok.lt. – ačiū Jums labai!

„Maisto banko” ir LNK televizijos projektas „PasiDalink” – tai socialinė labdaros akcija, kurios metu siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į „Maisto banko” vykdomą paramos maistu tiekimą nepasiturintiems.  Jos metu sieksime nušviesti visuomenės grupes, kurios dėl mažų pajamų ar socialinių įgūdžių stokos neišgali pilnavertiškai maitintis – papasakosime apie jų poreikius, pagalbos būdus organizuojant paramą maistu. Skurdo rizikoje pernai buvo 18,6% Lietuvos gyventojų.  

Labdaros telemaratono „PasiDalink“ metu televizijos žiūrovus kviesime aukoti lėšų, reikalingų „Maisto banko” veiklai vykdyti remiant nepasiturinčius maistu – šildymo sezonu išaugus išlaidoms padėti sunkiau besiverčiančioms šeimoms apsirūpinti būtiniausiu maistu ir lengviau sudurti galą su galu. 

2013 m. gruodžio 8 d. iš Kauno Žalgirio arenos vyks tiesioginė įspūdingo labdaros koncerto transliacija. Koncerte žinomi Lietuvos muzikos atlikėjai ir chorai atliks kalėdiniam laikotarpiui tinkančius pakilius muzikinius numerius. Koncerte nemokai pasirodys įvairių kartų žiūrovams brangios scenos žvaigždės – E.Sašenko, E. Seilius ir K. Zmailaitė, V.Genytė ir V.Vyšniauskas, E.Sipavičius, Radžis, „Pop ladies“, A.Ivanauskas-Fara ir „Božolė“ choras, D.Zvonkus ir „Smaragdinis“ choras, K.Nemycko ir „Kaštoninis“ choras, Irūna ir M.Jampolsis ir daugelis kitų. Renginį ves Rolandas Vilkončius ir Giedrė Talmantienė.

Labdaros koncerto metu bus rodomi specialūs video siužetai su jautriomis skurdžiai gyvenančių šeimų istorijomis,  iliustruojančiomis „Maisto banko“ teikiamos paramos poreikius. Galiausiai, tiesioginių reportažų metu bus jungiamasi iš įvairių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Jonavos – centrinių aikščių, kur vietos bendruomenės į specialiai iliuminuotas dėžes suneš nepasiturintiems paaukotus ilgai negendančius maisto produktus, aukoti ragins žinomi žmonės. Padėti pamaitinti skurstančius pakvies ir šalies vadovė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Planuojama, kad gyvai atliekamos muzikos koncertą stebės 2000 žiūrovų – „Maisto banko“ savanoriai ir rėmėjai, paramą maistu dalinti padedančių socialinių organizacijų aktyvistai.

Pernai pirmąkart surengtas labdaros projektas „PasiDalink“ buvo itin sėkmingas – jo metu TV žiūrovai ir rėmėjai nepasiturinčiųjų maitinimui paaukojo 560 tūkst. Lt. Labdaros koncertą  „PasiDalink“ žiūrėjo 21,6% TV auditorijos. Pernai surengto koncerto „PasiDalink“ video įrašą galima peržiūrėti LNK Go svetainėje internete, trumpą koncerto video pristatymą galite peržiūrėti Youtube kanale.