„Maisto bankas“ ir „Thermo Fisher Scientific Baltics” stiprina partnerystę

Maisto bankas“ ir „Thermo Fisher Scientific Baltics” susitarė, jog nebereiklingos termo dėžės bei šaldymo elementai būtų perduodami labdarai. „Maisto bankui“ ir kitoms paramą maistu renkančioms organizacijoms termo dėžės yra būtinos iš parduotuvių ar sandėlių gabenti temperatūros režimui jautriems maisto produktams.

„Maisto bankas“ ir „Thermo Fisher Scientific Baltics” pasirašė bendradarbiavimo sutartį – susitarė, jog nebereiklingos termo dėžės bei šaldymo elementai būtų perduodami labdarai. „Maisto bankui“ ir kitoms paramą maistu renkančioms organizacijoms termo dėžės yra būtinos iš parduotuvių ar sandėlių gabenti temperatūros režimui jautriems maisto produktams.

„Kas vieniems atliekos, kitiems gali būti turtas“ – sako „Maisto banko“ direktorės pavaduotoja Kristina Tylaitė. Sandoriu patenkinti ir „zero waste“ politikos besilaikantys „Thermo Fisher Scientific Baltic“. Įmonei nebereikalingos dėžės ir šaldymo elementai yra atrenkami, išvalomi, pagal poreikį suremontuojami ir perduodami „Maisto bankui“ ar jo partnerėms-organizacijoms. Taip „Maisto bankas“ ne tik užtikrina renkamo ir dalinamo maisto saugą, bet ir stiprina partnerystės tinklą.

Dėkojame „Thermo Fisher Scientific Baltics” už socialiai atsakingą požiūrį!