„Maisto banko” akcijoje bus galima aukoti ir nuotoliniu būdu

2014-03-08

Pavasario „Maisto banko“ akcija šiemet vyks balandžio 11-12 dienomis. Iki jos pradžios likus mėnesiui, prasidėjo intensyvūs parengiamieji darbai.

Šį pavasarį „Maisto banko“ akcija vyks naujoviškai – ilgo galiojimo maisto produktų nepasiturintiems bus galima nupirkti ne tik parduotuvėse, bet ir virtualioje aukoklėje. Tokią galimybę „Maisto banko“ akcijos dalyviams suteikė bendrovė „Viena sąskaita“.

Kasmet organizuodami labdaringas akcijas šalies prekybos tinkluose pastebėjome, kad ne visi norintys jose sudalyvauti spėja užsukti į parduotuvę ir paaukoti maisto. Esant geram orui nemažai žmonių savaitgaliui išvyksta paviešėti pas gimines, darbuotis užmiesčio soduose ar pailsėti sodybose.

„Supratome, kad galime padėti „Maisto bankui“ užpildyti šią spragą“, sakė bendrovės „Viena sąskaita“ vykdantysis direktorius Vytenis Ziberkas. „Dabar „Vienos sąskaitos“ vartotojai savo paskyroje galės paaukoti lėšų ir nupirkti virtualų krepšelį maisto produktų. Šį pirkinį priskaičiuosime prie bendros kliento sąskaitos, kurią apmokėjus auka bus pervesta „Maisto bankui“, aiškina V. Ziberkas.

Bendra „Vienos sąskaitos“ ir „Maisto banko“ akcija prasidės kovo 10 ir tęsis iki balandžio 18 d. Kiekvienas šiuo laikotarpiu nauju „Vienos sąskaitos“ klientu tapęs žmogus „Maisto banko“ sąskaitą papildys 5 litais – ši bendrovė tokiu būdu įsipareigojo paremti „Maisto banką“ ir finansiškai. Dėkojame, džiaugiamės ir kviečiame naudotis šia galimybe!

Pernai „Maisto banko” akcija vyko 342 parduotuvėse, jos metu geraširdžiai žmonės nepasiturintiems paaukojo maisto už daugiau nei 900 tūkst. litų. Lietuvoje maisto stokoja 390 tūkst. žemas pajamas gaunančių asmenų. Tikimės, kad Lietuvos žmonės dosniai aukos maisto labiausiai skurstantiems ir šiemet.