„Maisto banko“ kompiuteriai – saugūs

„Maisto banko“ ir UAB „NOD Baltic“ partnerystės dėka, visi „Maisto banko“ kompiuteriai apsaugoti „ESET PROTECT Advanced“ saugumo sprendimu.

„Mūsų organizacija kasmet didėja, plečia savo veiklą kovoje su maisto švaistymu ir modernėja. Plečiantis neapsieiname ir  be kompiuterizacijos plėtros. Įmonės UAB „NOD Baltic“ suteikta parama antivirusinėmis programomis leidžia „Maisto bankui“ jaustis ramiau, žinome, jog mūsų kompiuteriai su tūkstančių tonų maisto apskaitos dokumentais, šimtų bendradarbiaujančių organizacijų kontaktais ir kitais svarbiais duomenimis yra apsaugoti. Nuoširdžiai dėkojame už šią paramą“ – sako „Maisto banko“ direktorius Simonas Gurevičius.

„Mes, ESET Lietuva, džiaugiamės galėdami prisidėti prie „Maisto banko“ sklandžios veiklos, apsaugant organizacijos kompiuterius patikimais saugumo sprendimais su pažangia grėsmių aptikimo technologija ir galinga duomenų apsauga. Bendradarbiaujame su organizacija jau septynerius metus – vertiname šią partnerystę ir pasitikėjimą ESET įrenginių apsauga. Kadangi tikime „Maisto banko“ misija ir daromais gerais darbais, siekdami prisidėti prie to mielai dalinamės savais resursais ir padedame „Maisto banko“ komandai užtikrinti kibernetinį saugumą.” – ESET Lietuva vadovas Tomas Parnarauskas.

NOD Baltic – jau 17 metų rinkai pristato pažangius IT saugumo sprendimus, tarp kurių rasite bazinę antivirusinę apsaugą, privilegijuotų naudotojų prieigos valdymą (angl. PAM), šifravimo, duomenų nutekėjimo prevencijos (angl. DLP), įrenginių išplėstinio grėsmių aptikimo ir reagavimo įrankius (angl. XDR), atsarginių duomenų kopijų programinę įrangą ir kt. NOD Baltic yra oficialus ESET saugumo programinės įrangos atstovas Lietuvoje ir Latvijoje.