„Maisto banko“ labdaros valgyklai „Žana“ dovanojo indų

 

Vienas didžiausių Lietuvos indų parduotuvių tinklas „Žana“ ištesėjo pažadą atnaujinti „Maisto banko“ labdaros valgyklos indus ir virtuvės reikmenis. Balandį ir gegužę savo pirkėjus viliojusi socialine akcija „Pirk su nuolaida ir 5% nuo pirkinių sumos skirsime labdarai”, indų pardavėjai „Žana“ dalį gautų pajamų skyrė labdarai.

Gegužės 30 d. Klaipėdoje „Maisto banko“ labdaros valgyklos savanoriai priėmė siuntą parduotuves „Žana“ valdančios bendrovės „Arkietė“ indų. Uostamiesčio parduotuvės „Žana“ vedėja Asta Kančienė su kolegomis atvežė pilną vežimėlį labdaros valgyklai skirtų reikmenų: 200 vnt. grūdinto stiklo lėkščių sriubai, tiek pat stiklinių, taip pat 100 vnt. šaukštų. Dovanų gavome ir 4 puodus sriubai gaminti, puikiausių peilių ir sertifikuotų pjaustymo lentelių. Suteiktos paramos vertė – 1239,34 eurų. 

„Šie indai labdaros valgyklai tikrai pravers – stiklinės ir lėkštės neretai dūžta“ – sakė Klaipėdos regiono padalinio paramos programų koordinatorė Jolanta Poškaitė. „Valgykloje naudojami puodai jau seni, nusidėvėję. Labdaros valgyklos virėja Eugenija Selskienė aikčiojo kilnodama naujuosius „Arkietės” dovanotus nesvylančius puodus – juose jau šiandien bus verdama sriuba.

Klaipėdos „Maisto banko” kolektyvas ir klientai nuoširdžiai dėkojo geradariams – juk iš gerų indų valgant ir maistas tampa skanesnis. Labdaros valgykla kasdien maitina 150 darbo nerandančių klaipėdiečių, mažas pajamas turinčių neįgaliųjų ir senolių, benamių.  

Nuotraukų autorius – Vytautas Pujanauskas