„Maisto banko“ vadovui įteiktas ordinas už nuopelnus Lietuvai

Valstybės dienos proga Prezidentas Gitanas Nausėda skyrė valstybinius apdovanojimus šaliai nusipelniusiems Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiams. Oridino už nuopelnus Lietuvai Riterio kryžiumi apdovanotas „Maisto banko“ vadovas Simonas Gurevičius.

„Gauti valstybinį apdovanojimą – Ordiną už nuopelnus Lietuvai yra didžiulė garbė. Už jį esu dėkingas savo kolegoms iš „Maisto banko“.

Be jų ir dešimčių tūkstančių savanorių nuolatinio nuoširdaus darbo nebūtų ir tokio įvertinimo. Tad šis Ordinas yra, visų pirma, Jūsų bičiuliai – tie kas dirbate, palaikote ir remiate mūsų veiklą.

Dar didesnė garbė už patį apdovanojimą yra galimybė prisidėti prie kilnių darbų kasdienybėje.

Nuo sunaikinimo išgelbėti maistą, perduoti jį stokančiam žmogui Lietuvoje, padėti iš kitos šalies atvykusiam ar nugabenti maistą šiuo metu Ukrainoje kovojančiam ar kenčiančiam ir dar daug svarbių dalykų atlikti kasdien yra laimė, o tik vėliau – tai ir darbas, ir atsakomybė.

O dar didesnė laimė už tokią prasmingą kasdienybę yra keliauti iš nakties į dieną ir vėl iš dienos į naktį su žmona Margarita. Žmogumi, kuris yra ne tiesiog šalia, kai sunku ar gera, o žmogumi, kuris visada yra kartu – nesvarbu ar mus skiria žemynai ar tik oro lašas. Padėka ir mūsų tėvams, vaikams, broliui, visiems šeimos nariams, kurie ne tik mane ugdė, bet ir padeda bei palaiko kasdien.” – po apdovanojimų dėkojo S. Gurevičius.

„Maisto banko“ komanda nuoširdžiai džiaugiasi ir sveikina vadovą garbingo ir be abejonių pelnyto apdovanojimo proga!