Prezidentūroje „Maisto bankui“ įteiktas „Žalios Lietuvos“ apdovanojimas

 Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė praėjusią savaitę „Maisto bankui“ įteikė pilietinių iniciatyvų „Lietuvos galia“ „Žalios Lietuvos“ nominacijos apdovanojimą už sėkmingą kovą su maisto švaistymu.

„Džiugina Lietuvoje vis stipriau įsišaknijantis suvokimas, kad visi kartu esame atsakingi už savo aplinkos išsaugojimą. Kiekvienas tvaraus vartojimo projektas, kiekviena išvalyta upė ar pasodintas ąžuolas gali pavirsti vertingu kuriant mūsų visų gerovę. Galiausiai, vis iš naujo įsitikiname, kad Lietuva, siekdama būti sėkminga, turi būti inovatyvi. Kiekviena socialinė inovacija, socialinis verslas, išradingas šiuolaikinių technologijų pritaikymas prisideda prie visuomenės pažangos“, – kalbėjo Prezidentas.

Šalies vadovas akcentavo: net ir pats mažiausias pokytis gali turėti didelį poveikį, jei jo siekdami žmonės susiburia bendram veiksmui. Niekas kitas taip neįkvepia kaip žinojimas, kad nesame vieni, kad greta yra ir daugiau siekiančių bendrojo gėrio.

„Iš šios aktyvios bendrystės, iš pilietinės visuomenės, savanorių ir nevyriausybinių organizacijų pastangų ir susideda tikroji Lietuvos galia – galia įveikti iššūkius, keistis ir stiebtis aukštyn, savo pavyzdžiu įkvėpti kitus bei to mokyti vaikus“, – akcentavo šalies vadovas.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotraukos/ Robertas Dačkus.