Nijolė Pareigytė: po to, ką išvydau šiandien, stipriai apkabinsiu savo šeimą

Išgirdusi vienišos dviejų vaikų mamos gyvenimo istoriją, atlikėja N. Pareigytė neslėpė ašarų. „Grįžusi namo stipriai apkabinsiu savo šeimą, padėkosiu tėvams už laimingą vaikystę“, – „Maisto banko“ ir LNK labdaros koncerte „PasiDalink“ pasakos dainininkė. 

Išgirdusi vienišos dviejų vaikų mamos gyvenimo istoriją, atlikėja N. Pareigytė neslėpė ašarų. „Grįžusi namo stipriai apkabinsiu savo šeimą, padėkosiu tėvams už laimingą vaikystę“, – „Maisto banko“ ir LNK labdaros koncerte „PasiDalink“ pasakos dainininkė. 

Kitą penktadienį, lapkričio 18-ąją, vyks jau penktasis „Maisto banko“ labdaros koncertas „PasiDalink“. Visą mėnesį ryškiausios pramogų pasaulio žvaiždės lankė „Maisto banko“ remiamas skurstančias šeimas ir bandė pažinti jų kasdienybę. Pirmoji su skurdo rykštės plakama šeima susipažino atlikėja Nijolė Pareigytė. 

Mylinčioje aplinkoje išaugusi ir savo vaikelį auginanti estrados žvaigždė Klaipėdoje susitiko su priešingo likimo moterimi. Karina – uostamiesčio vaikų namuose užaugusi vieniša dviejų vaikų mama. Patyrusi sunkią vaikystę, Karina  vylėsi, kad sukūrus savo šeimą gyvenime atsiras daugiau meilės ir šilumos. 

Vis dėlto Karinos gyvenimas pasisuko kita linkme. Jaunai moteriai su dviem mažom mergaitėm teko bėgti nuo smurtaujančio vyro. Šiandien su vaikais ji apsistojusi Pagalbos moterims centre. „Palikti vyrą privalėjau ne tik dėl savęs. Tai turėjau padaryti dėl dukterų. Juk viskas vyko prieš jų akis“, – apie skaudžius išgyvenimus jau kitą penktadienį atviraus Karina. 

Šiuo metu Karinos šeimos finansinė situacija labai sunki – moteris neturi nei darbo, nei pastovios gyvenamosios vietos. Įsidarbinti moteris žada, kai tik išleis jaunėlę dukrą į darželį. „Šiame gyvenimo etape „Maisto banko“ parama mums yra labai svarbi. Neišleisdama pinigų maistui, galiu santaupas skirti vaikų vaistams, būtiniausioms prekėms“, – apie pinigų paskirstymą N. Pareigytei pasakos vieniša mama.

Grupės „69 danguje“ dainininkei teko sunki užduotis: visai savaitei nupirkti maisto, higienos priemonių už 25 eurus. Būtent tiek per 7 dienas teišgali išleisti ši trijų asmenų šeima. „Renkantis pigiausius maisto produktus jos išgyventi labai sunkiai, bet gali. Ir vis dėlto ne vieną būtiniausią buitinę prekę turėjome padėti atgal į lentyną. Argi tai gyvenimas?“ – susijaudinusi pasakos dainininkė. 

Vieniša mama Karina pripažins: skaudžiausia šluostyti dukters ašaras, kai parduotuvėje negalėjo nupirkti net lėlytės už 3 eurus. Mat kiekvienas centas šeimai dabar yra svarbus.

Skaudi tiesa: skurdas sunkiausiai užgula silpnuosius. Nuo nepritekliaus kenčia vienišos motinos, daugiavaikės šeimos, senoliai. Jų istorijas, pravirkdžiusias ryškiausias žvaigždes, išvysite jau kitą penktadienį, „PasiDalink“ koncerto metu, per LNK. 

Paaukoti nepasiturinčių maitinimui galite jau dabar, skambindami arba siųsdami trumpąją žinutę telefonu 1343 (auka 2 eurai). Didesnę sumą galime pervesti „Maisto banko“ svetainėje internete – www.maistobankas.lt/paremk.