PASIDALINK – Tavo auka padės pamaitinti!

Statistika negailestinga: Lietuvoje skurdą patiria kas penktas gyventojas. Tai reiškia, kad per dieną maistui jie dažnai tegali skirti vos 2 eurus.

Jiems galime padėti! Kiekvieną Jūsų „Maisto bankui“ paaukotą eurą paverčiame 15 valgio porcijų.

Pernai „Maisto bankas“ surinko ir nepasiturintiems patiekė 15 mln. porcijų maisto. Toks rezultatas – tai dosnių žmonių, padedančių ir suprantančių rėmėjų, atsidavusių savanorių bendro darbo skaičius, už kurio – dėkingi žmonės bei sotesnė jų būtis.

Labdaros projekto „Pasidalink“ tikslas – supažindinti visuomenę su nepasiturinčiųjų kasdienybe, pakviesti juos aukoti lėšų ir palengvinti stokojančiųjų būtį.

2018 m. telemaratono "PasiDalink" metu LNK televizijos žiūrovai paaukojo daugiau nei 130 tūkst. eurų. Pridėjus socialiai atsakingo verslo paramą, surinkta  daugiau nei 160 tūkst. eurų suma. 

Dažniausiai skurdo rykštė plaka pačius silpniausius: mažas pensijas gaunančius senelius, sunkius ligonius, vienišas mamas. Neapsikentusi smurto namuose Milda viena augina 5 vaikelius. Gyvenimo iššūkių moteriai tikrai netrūksta: prieš ją bei vaikus ranką kėlęs vyras, vieniša motinystė, penkios išalkusios burnos, o jauniausioji dukrelė turi sunkią širdies ydą. Moteris pripažįsta: būna dienų, kuomet tenka rinktis: pirkti brangiai kainuojančius vaistus ar maitinti išalkusią šeimą.

Marijampolietei Onai Čėsnienei 92. Tačiau gimtadienio senolė nelaukia – reikės išsikraustyti iš nuomojamo buto, o kur teks gyventi – dar nežinia: nei brolių, nei seserų, nei vaikų nėra. Visi savo tėvams linkime ir patys norime orios, ramios senatvės. Tačiau dažnai skurstantys senoliai nori paprasčiausiai užmigti ir nebepabusti. Mat tik taip nutils ramybės neduodantys klausimai: už ką šiandien pavalgyti, kaip sumokėti už būstą.

Istorijos, parodytos TV projekte – skurstančiosios visuomenės atspindys. Galų nesuduriančių Mildų, Onų ir Jonų – Lietuvoje kas penktas. Ir kiekvieną dieną jie kovoja su klausimais, kurie dažnam iš mūsų net nekyla: valgyti patiems ar maitinti vaikus, mokėti mokesčius ar sočiau užkąsti, kokias išlaidas apkarpyti ir už sutaupytus pinigus įgyti gyvybiškai reikalingų vaistų. Tačiau mes galime jiems padėti: gaudami „Maisto banko“ paramą, nepasiturintieji galės sočiau valgyti, o sutaupytas lėšas skirti savo būtiniausioms reikmėms.

Paaukoti galite rašydami arba siųsdami SMS tel. nr. 1343 (auka 2 eurai), o didesnę sumą pervesti galite čia – širdingai Jums dėkojame!

Taigi jeigu kažkam šiandien 2 eurai atrodo nelabai didelė suma, tai kitam ji gali tapti prasimaitinimo šaltiniu. PASIDALINKIME!

 

Paaukokite