Skirkite paramą „Maisto bankui“ su MoQ

Išbandyk naują, patogesnį paramos skyrimo būdą su mobiliųjų atsiskaitymų programėle „MoQ“! Skirk paramą „Maisto bankui“.

Išbandyk naują, patogesnį paramos skyrimo būdą su mobiliųjų atsiskaitymų programėle „MoQ“! Skirk paramą „Maisto bankui“.

Per „MoQ“ „Maisto bankui“ gali pervesti 2 Eur arba 5 Eur. Šie pinigai tikrai padės vykdyti gerus darbus! Kaip gali tai padaryti?  Trys būdai:

1 būdas

Jei šią naujieną skaitai kompiuterio ekrane, atsidaryk „MoQ“ programėlę savo telefone ir pasirink, kurį žemiau esantį QR kodą nori nuskenuoti. Nuskenavus pirmąjį QR kodą „Maisto banką“ paremsi 2 Eur, „MoQ“ programėlė suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – 2 Eur paramą jau skyrei.

Norėdamas skirti 5 Eur paramą, skenuok žemiau esantį QR kodą. Tada „MoQ“ programėlė suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – 5 Eur paramą jau skyrei.

2 būdas

Jei šią naujieną skaitai telefone –  pasirink kokia suma (2 ar 5 Eur) nori paremti organizaciją. Spausk ant žemiau esančio vieno iš mygtukų, taip paleisi „MoQ“ programėlę, ji suformuos mokėjimą, patvirtink jį ir viskas – paramą „Maisto bankui“ skyrei.

3 būdas (parama – 2 Eur) 

Tiesiog atsidaryk savo „MoQ“ programėlę. Jos pagrindiniame lange susirask „Maisto banko“ reklaminį skydelį, skirtą 2 Eur paramos rinkimui. Spausk ant jo ir savo telefono ekrane iš karto išvysi mokėjimo patvirtinimo langą. Patvirtink mokėjimą, ir viskas – paramą jau skyrei.

Jei dar neturi „MoQ“, nemokamą programėlę atsisiųsk iš programėlių parduotuvių Google Play ir App Store.

Parsisiųsk MoQ: