„Sveikatiados” žinių mūšiai

„Maisto bankas” jau penktus metus drauge su partneriais įgyvendina projektą „Sveikatiada“. Tai – socialinė iniciatyva, siekianti formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklose. Siekiame padėti užauginti naują kartą, neturinčią sveikatos problemų, susijusių su netinkama mityba, antsvoriu, menku fiziniu aktyvumu, bei gebančią priimti informuotus sprendimus mitybos bei fizinio aktyvumo srityse.

Praėjusių metų pabaigoje jaunieji projekto dalyviai savo žinias pasitikrino „Sveikatiados” žinių mūšiuose.  Bendra „Sveikatiados“ organizatorių ir Sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyva dešimtyje įvairių mokymo įstaigų  iš visų Lietuvos apskričių buvo surengtos žinių kovos.

Šios žaidynės apie sveiką maitinimąsi ir fizinį aktyvumą yra sudedamoji „Sveikuolių-šaunuolių” konkurso dalis. Jau antrus metus organizuojamuose renginiuose Lietuvos moksleiviai kovojo dėl galimybės vadintis šauniausia ir sveikatingiausia klase klase bei vasarą poilsiauti  „Sveikatiados” stovykloje.

„Sveikatiados” žinių mūšiai vyks ir šiemet – palinkėkime jose nugalėti stipriausiems 🙂