Kviečiame registruotis į rudeninę „Maisto banko“ akciją!

Spalio 19-20 dienomis „Maisto banko“ akcijos savanoriai ir vėl pasitiks  prekybos centrų lankytojus su skrajutėmis, prašydami nupirkti ilgai negendančių maisto produktų skurstančiųjų maitinimui.

Spalio 19-20 dienomis „Maisto banko“ akcijos savanoriai ir vėl pasitiks  prekybos centrų lankytojus su skrajutėmis, prašydami nupirkti ilgai negendančių maisto produktų skurstančiųjų maitinimui. „Maisto banko“ akcija – tai dukart metuose vykstantis nacionalinis paramos maistu rinkimas  „IKI”, „RIMI”, „LIDL”, „MAXIMA” bei kituose prekybos centruose.

Akcijos metu gerų žmonių paaukotas maistas pasiekia daugiau nei 56 tūkst. skurstančių žmonių. Dalis jų maistą gauna labdaros valgyklose ar dienos centruose, kitiems maistas išdalinamas paketais. Pavasarį, akcijos metu, buvo paaukota ilgai galiojančių maisto produktų už beveik 460 tūkst. eurų. Kasmet „Maisto bankas“ kviečia šioje akcijoje dalyvauti įvairias socialines ir bendruomenines organizacijas, suteikdamas joms galimybę pačioms surinkti maisto produktus iš prekybos centrų. 
Organizacijas, norinčias dalyvauti akcijoje pirmą kartą, prašome rašyti tadas@maistobankas.lt ir gauti visą reikalingą informaciją.

Visi norintys ir galintys savanoriškai padėti „Maisto banko“ akcijos metu – dalinti skrajutes, priimti paaukojamą maistą – prašomi registruotis čia: http://www.maistobankas.lt/reg.

Registracija vyks iki rugsėjo 17 d. 

Širdingai dėkojame už Jūsų pagalbą!

* * *
Kontaktinis asmuo
Tadas Beržonskas 
8 684 42439
tadas@maistobankas.lt

Daugiau informacijos: www.maistobankas.lt/akcija